Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. CSR w czasach zarazy, czyli jak działania z zakresu społecznej odpowiedzialności wpływają na rozwój biznesu?”, który odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10.00 – 13.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP: właścicieli firm oraz pracowników różnych szczebli zarządzania, niezależnie od ich charakteru czy branży. Celem webinaru jest przekazanie informacji w jaki sposób działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu mogą wpłynąć i przyczynić się do rozwoju firmy.

Webinar poprowadzi: dr inż. Katarzyna Klimkiewicz, zatrudniona na Wydziale Zarządzania AGH, doktor nauk ekonomicznych specjalizujący się w zarządzaniu ludźmi oraz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw. Jej zainteresowania obejmują przede wszystkim zagadnienia związane z kształtowaniem wizerunku odpowiedzialnego pracodawcy, projektowaniem strategii społecznej odpowiedzialności oraz systemów kompetencyjnych w organizacjach. Pomysłodawczyni i kierownik studiów podyplomowych Zrównoważony Rozwój Przedsiębiorstwa, www.csr.agh.edu.pl.

Udział w webinarze jest bezpłatny

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Webinar organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png