Polska Agencja Handlu i Inwestycji (PAIH) we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (KOWR) oraz międzynarodową kancelarią prawną "Garrigues", pod patronatem Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii RP organizuje 12 kwietnia wirtualne seminarium na temat możliwości handlu i eksportu produktów rolnych na rynek peruwiański.

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną możliwości handlowe i inwestycyjne w sektorze rolno-spożywczym w Peru, który jest obszarem o największych perspektywach rozwoju dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem działalności w Ameryce Łacińskiej. W szczególności, podczas seminarium przedstawiony zostanie potencjał sektora rolno-spożywczego w Peru, narzędzia wsparcia eksportu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, a także informacje proceduralne i prawne dotyczące regulacji prawnych w zakresie eksportu produktów spożywczych do Peru, w tym rejestracji produktów.

Seminarium jest bezpłatne i odbędzie się w języku polskim w poniedziałek, 12 kwietnia, o godz. 15:00, za pośrednictwem platformy Zoom. Więcej informacji oraz link do rejestracji można znaleźć na stronie https://www.paih.gov.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png