Czy chcieliby Państwo, aby strona internetowa Państwa firmy była dostępna w większej liczbie języków? Czy pomogłoby to Państwa działalności?

Komisja Europejska chce wspierać firmy w UE za pomocą automatycznych rozwiązań w zakresie tłumaczenia stron internetowych, opartych na unijnym systemie eTranslation – zautomatyzowanym serwisie tłumaczeniowym Komisji, z którego korzystają obecnie instytucje europejskie oraz tysiące organów administracji publicznej i MŚP w całej UE.

Zapraszamy firmy z sektora MŚP do udziału w badaniu ankietowym nt. wielojęzycznych stron internetowych, które pozwoli Komisji Europejskiej lepiej zrozumieć Państwa potrzeby w zakresie tłumaczenia stron internetowych. To krótkie badanie to obejmujący zaledwie kilkanaście pytań test z odpowiedziami do wyboru. Jest ono całkowicie anonimowe, jednak w ramach ankiety poszukiwani są również ochotnicy, którzy wezmą udział w bezpłatnym projekcie pilotażowym opracowywania rozwiązań w zakresie tłumaczenia stron internetowych, dzięki któremu ich strony internetowe staną się automatycznie wielojęzykowe.   Aby zgłosić chęć udziału swojej firmy w tym projekcie należy osobno przesłać zgłoszenie na wskazany w ankiecie adres e-mail.

Aby rozpocząć wypełnianie ankiety należy wejść na stronę https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SME_survey_on_multilingual_websites (w prawym górnym rogu znajduje się pole wyboru języka ankiety).

Ankieta będzie dostępna do 31 maja 2021 r.

Uwaga! 

Wypełniając ankietę należy na początku wpisać kod ośrodka Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie tj.:  PL00378

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png