Linia Air France przygotowuje wiele ciekawych propozycji lotów, między innymi do Rovaniemi w Laponii, na Wyspy Kanaryjskie, Majorkę, Dżerbę, Sri Lankę i Zanzibar, a także do Tangeru, Omanu, Faro i Sewilli.

Szanowni Państwo,

Firma członkowska Izby Air France pragnie poinformować, że  rozbudowuje i dostosowuje swoją ofertę do aktualnej sytuacji i ograniczonych możliwości podróżowania. Przewoźnik ujawnił dalsze plany dotyczące jesienno-zimowego harmonogramu lotów. Poza trzema zapowiedzianymi już wcześniej nowymi kierunkami - Colombo (Sri Lanka), Maskat (Oman) oraz Zanzibar (Tanzania), jesienią przewoźnik uruchomi 6 kolejnych nowych tras z wylotem z dwóch paryskich lotnisk (de Gaulle oraz Orly) i z Gwadelupy. Z punktu widzenia pasażerów z Polski (połączenia z Warszawy i Krakowa odbywają się przez lotnisko Paryż-Charles de Gaulle) na uwagę zasługują nowe loty na Teneryfę oraz do Rovaniemi (Laponia-Finlandia). Ponadto, w nadchodzącym sezonie jesień-zima, Air France będzie nadal oferował loty na kilku nowych trasach, które rozpoczął sezonowo wiosną-latem tego roku. Są to loty (z przesiadka w Paryżu – Charles de Gaulle) do Sewilli (Hiszpania), Las Palmas (Wyspy Kanaryjskie - Hiszpania), Palma de Mallorca (Baleary - Hiszpania), Tangeru (Maroko), Faro (Portugalia) i na Dżerbę (Tunezja).

Linia nadal oferuje w pełni modyfikowalne bilety na podróże do 31 grudnia 2021, zatem loty można planować bezpiecznie, z bezpłatną możliwością zmiany rezerwacji lub zwrotu biletu.

Pełną informację znajda Państwo tutaj.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png