Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Porozmawiajmy o przyszłości – nowoczesne technologie dla branży medycznej”, który odbędzie się w dniu 28 października 2021 r. w godz. 10.00 – 12.00.

Zaproszenie adresowane jest do wszystkich firm zainteresowanych omawianą tematyką, w szczególności do przedsiębiorców z branży środków medycznych i kosmetycznych; jednostek medycznych (szpitali, zakładów rehabilitacyjnych, sanatoriów, oddziałów intensywnej terapii, opieki paliatywnej, hospicjów itp.); klienta biznesowego w zakresie świadczeń medycznych oraz klienta indywidualnego.

Celem spotkania jest przedstawienie rozwiązań medycznych, tj.: sposób wytwarzania aktywnego opatrunku; materac do monitorowania stanu pacjenta w opiece pielęgnacyjnej; urządzenie do stymulacji mięśni i rehabilitacji kręgosłupa.

Spotkanie poprowadzą naukowcy z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie: prof. dr hab. inż. Jerzy Kwaśniewski oraz dr hab. inż. Marek Nocuń.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png