Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w wirtualnych, międzynarodowych spotkaniach B2B dla branży tekstylnej i obuwniczej – Textile Connect 2022, które odbędą się w dniach 4 do 6 maja 2022 r.

Textile connect jest platformą łączącą firmy/projektantów, poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami w przemyśle tekstylnym i obuwniczym. Podczas trwania wydarzenia uczestnicy  będą mogli odbyć serię uprzednio zaaranżowanych spotkań typu kupujący-dostawca z przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy zagranicznej.

Dostęp do pełnej listy zarejestrowanych już firm (katalog uczestników) znajduje się  na stronie: https://textile-connect-2022.b2match.io/participants
Rejestracja dostępna jest do 6 maja br. Każdego dnia katalog jest uzupełniany gdyż pojawiają się nowe firmy!
Z katalogu zarejestrowanych podmiotów uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby odbyć spotkanie on-line. Prośby o spotkanie muszą zostać zaakceptowane (wtedy zostaje wybrany czas spotkania). W przeciwnym razie będą odrzucone przez drugą stronę.

W przypadku zainteresowania należy zarejestrować się na stronie: https://textile-connect-2022.b2match.io/signup oraz określić profil swojej działalności, a także rodzaj poszukiwanej współpracy.
Podczas rejestracji należy wskazać również właściwy ośrodek Enterprise Europe Network jako tzw. Support Office -firmy z województwa małopolskiego proszone są  o zaznaczenie PL_Izba Przemyslowo-Handlowa w Krakowie.

Udział w wydarzeniu jest  bezpłatny. Językiem obowiązującym podczas spotkań jest język angielski.  
Więcej szczegółów na stronie wydarzenia : https://textile-connect-2022.b2match.io/

Kontakt dla zainteresowanych firm z województwa małopolskiego:
Małgorzata Deka, Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png