Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie pragnie zaoferować swoje usługi MŚP, które ucierpiały wskutek wojny na Ukrainie, towarzyszących jej sankcji oraz ogólnej sytuacji geopolitycznej.

Jednym z narzędzi wykorzystywanych przez naszą Sieć jest The Supply Chain Resilience Platform. Do rejestracji na platformę zachęcamy wszelkie firmy których łańcuchy dostaw zostały naruszone wskutek wojny na Ukrainie i ogólnej sytuacji geopolitycznej, a także firmy, które mają w ofercie poszukiwane przez nie produkty, usługi i surowce. Aż do 23 lutego 2023 roku użytkownicy platformy będą mogli przy jej pomocy zapoznawać się nawzajem ze swoją ofertą i potrzebami oraz odbywać na niej wirtualne spotkania biznesowe.


Niezależnie od samej platformy Sieć Enterprise Europe Network jest obecna nie tylko w Europie, ale także w Azji, obu Amerykach i wybranych krajach Afryki, więc jest w stanie zaoferować także inne niż the Supply Chain Resilience Platform kanały bezpłatnego poszukiwania partnerów biznesowych, takie jak publikacja profilu w podstawowej bazie sieci oraz bezpośredni mailing do ośrodków w wybranych krajach Sieci.


Wszystkie regionalne MŚP zainteresowane poszukiwaniem nowych dostawców, jaki i nowych odbiorców gorąco zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 12.428 92 54 i adresem e-mail: een@iph.krakow.pl.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png