Zapraszamy na Technology & Business Cooperation Days 2022 - spotkania biznesowe podczas targów Hannover Messe, umożliwiające znalezienie nowych partnerów biznesowych i technologicznych.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 maja-2 czerwca, zarówno w formule stacjonarnej, na miejscu targów, jak i w przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję do pozyskania nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązania kontaktu z potencjalnymi dostawcami i klientami.

Do kogo adresowane jest wydarzenie?

Technology & Business Cooperation Days 2022 skierowane jest przede wszystkim do firm działających w następujących obszarach:

  • rozwiązania Przemysłu 4.0 i Smart Factory,
  • technologie produkcji efektywne pod względem zasobów i energii,
  • zrównoważona energia i mobilność,
  • narzędzia pomiarowe.

Jak działają hybrydowe giełdy kooperacyjne?

Giełda kooperacyjna to szybki i łatwy sposób na poznanie potencjalnych partnerów do współpracy.

  • Rejestracja - zarejestruj się za pomocą przycisku Register na głównej stronie wydarzenia. Masz na to czas do 24 maja 2022 r. Zaznacz, w które dni i w jakich godzinach możesz wziąć udział w spotkaniach online lub stacjonarnych.
  • Podczas rejestracji wybierz nasz ośrodek EEN: "PL - IPH Krakow" jako swój supporting office.
  • Stwórz profil firmy, aby zaprezentować oferowane i poszukiwane rozwiązania - utwórz przejrzysty profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie i zainteresować pozostałych uczestników. Profil powinien zwięźle opisywać firmę, jej przewagi konkurencyjne i to, jakich partnerów poszukuje.
  • Przeglądaj profile uczestników - przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z działalnością poszczególnych zarejestrowanych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.
  • Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania - wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy z wyznaczonymi godzinami i linkami do wirtualnych pokoi spotkań i/lub numerami stolików na terenie targów Hannover Messe.
  • Punktualnie dołączaj do spotkań – aktualizowaną na bieżąco listę swoich spotkań znajdziesz w zakładce w Meetings. Jeśli masz umówione spotkania online, pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

 

Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

Rejestracja jest otwarta do 24 maja 2022.

 

Koszty

Udział w giełdzie jest bezpłatny.

 

Im szybciej dokonasz rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Więcej informacji o wydarzeniu 

Dodatkowych informacji udziela Marek Pustuła, email: mpustula@iph.krakow.pl

Na targach Hannover Messe Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT. Dowiedz się jak skorzystać ze stoiska

Zapraszamy!

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png