W imieniu Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego serdecznie zapraszamy na konferencję oraz warsztaty pn. „Gospodarka o obiegu zamkniętym - od teorii do praktyki” organizowane we współpracy ze Wspólnym Centrum Badawczym Komisji Europejskiej pod egidą ‘Science meets Regions’.

Wydarzenie zostało zaplanowane na 30-31 maja br. i odbędzie się w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego przy ul. Podole 60 w Krakowie. Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy nt. gospodarki o obiegu zamkniętym oraz przedstawienie krajowych i regionalnych regulacji w tym zakresie. Zaprezentujemy dobre praktyki biznesu oraz działania podejmowane przez gminy i organizacje pozarządowe w zakresie stosowania rozwiązań z obszaru goz. Wydarzenie jest adresowane do interesariuszy reprezentujących środowisko naukowe, biznes, przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego oraz administracji publicznej. Konferencja składać się będzie z trzech modułów: wystąpień ekspertów, prezentacji regionalnych studiów przypadków GOZ oraz panelu dyskusyjnego. W drugim dniu zostały zaplanowane warsztaty podczas których wspólnie zdefiniujemy szanse i wyzwania w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Szczegóły konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj: https://sciencemeetsregions.kpt.krakow.pl/

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png