Śniadanie biznesowe z Nadrenią Północną Westfalią (NRW)
Data: 21 czerwca 2022, godz. 9.00—11.00  
Miejsce: siedziba Izby Przemysłowo-Handlowej, ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

To już nieomal trend, że w dialogu polsko-niemieckim jego wymiar gospodarczy zdaje się zdecydowanie wysuwać na pozycję wiodącą. I słusznie, bo w międzyczasie wartość wymiany handlowej pomiędzy naszymi krajami przekroczyła magiczne 130 mld euro, a ambicje przedsiębiorców po obu stronach Odry wciąż rosną. O stabilności polsko-niemieckich stosunków biznesowych niech świadczy fakt, że trudny czas pandemii tylko je umocnił. Również Nadrenia Północna Westfalia od 6 lat poprzez swoje przedstawicielstwo w Polsce – NRW.Global Business wspiera ten rozwój, służąc polskim inwestorom zainteresowanym wejściem na rynek największego populacyjnie i gospodarczo niemieckiego landu. Region NRW, jego centralne położenie w Europie oraz infrastruktura, stwarzają doskonałe warunki do funkcjonowania i rozwoju firm produkcyjnych, handlowych czy technologicznych.

Obserwujemy, że przerwanie łańcuchów dostaw i inne perturbacje, jakich doświadczyła światowa gospodarka w ciągu minionych dwóch lat a także w rezultacie rosyjskiej agresji na Ukrainie, zmuszają do zrewidowania procesów globalizacyjnych, a jednocześnie stanowią szansę dla polskich firm na polu ekspansji i pogłębienia międzysąsiedzkiej wymiany. Liczymy, że spotkanie w Krakowie i wymiana myśli w kontekście tych planów pozwolą jeszcze lepiej “skroić na miarę” nasze usługi wsparcia Państwa biznesów w Niemczech.

Śniadanie będzie miało charakter nieformalny, co mamy nadzieję, że umożliwi wszystkim aktywne uczestnictwo i skuteczne nawiązywanie kontaktów. W związku z tym prosimy o potwierdzenie przyjęcia zaproszenia do 15.06. br. na adres e-mail: mrak@iph.krakow.pl   

>>>>AGENDA

Z uwagi na kameralny charakter spotkania zwrotne potwierdzenie udziału otrzymają Państwo według kolejności nadesłanych zgłoszeń.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png