Po raz kolejny serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych Miasta Krakowa do wzięcia w konkursie „Mój Pierwszy Biznes” organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie we współpracy z Gminą Miejską Kraków i ABSL.

 

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości, pobudzenie aktywności gospodarczej oraz kształtowanie postaw biznesowych.

Konkurs polega na opracowaniu BIZNESPLANU prezentującego przedsięwzięcie gospodarcze. W Konkursie mogą brać również udział biznesplany przygotowane zespołowo!

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe ufundowane przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie, Gminę Miejską Kraków, ABSL, Polską Fundację Przedsiębiorczości oraz innych sponsorów pozyskanych przez organizatora.

 

 

Nagroda główna - 5 500 zł, II miejsce – 4 000 zł, III miejsce – 3 000 zł

Nagroda dla opiekuna merytorycznego zwycięskiego zespołu - 2 500 zł

Nagroda w kategorii: Najbardziej Innowacyjny Biznes Plan - 3 000 zł

Nagroda w kategorii: Młody Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie - 3 000 zł

Nagroda za najlepszy biznesplan w obszarze cyfryzacji i technologii IT – 3 000 zł

 

 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie Koordynatora Konkursu – Zespołu Szkół Ekonomicznych Nr 1 w Krakowie https://zse1.edu.pl/

Jeśli masz pomysł na własną firmę, chcesz odnieść sukces w świecie biznesu, zgłoś swój pomysł do konkursu i wygraj nagrodę!!!

Terminy naboru:
I etap: 20 - 27 września 2022 r. – przesłanie skanu formularza zgłoszeniowego
II etap: 28 września - 12 października 2022 r.– przesłanie kompletu wypełnionych dokumentów

Regulamin konkursu

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png