W imieniu Google, PFR i OChK zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym w ramach programu Firmy Jutra pt. Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów”. Szkolenie odbędzie się online w dniu 6 czerwca 2023 r. w godz. 10.00 – 11.30.

W trakcie szkolenia dowiesz się, jak w prosty sposób tworzyć treści wideo do internetu - na stronę internetową oraz social media. Eksperci wyjaśnią jakie są najlepsze praktyki i zasady dotyczące tworzenia treści wideo, a także na co należy zwrócić uwagę, aby tworzone przez nas materiały pozostały dobrej jakości i równocześnie przyciągały uwagę odbiorców. Omówione zostaną wymagania techniczne, przekazane praktyczne wskazówki oraz zaprezentowane przydatne narzędzia.

Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP.
Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć materiały wideo na stronę internetową oraz kanały społecznościowe.

Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne materiały wideo do internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Szkolenie poprowadzi:
Jakub Machała
Doradca Google w programie Firmy Jutra
Na co dzień wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach marketingu internetowego.
Buduje strategie działań, szkoli, doradza i pomaga im szerzej zaistnieć zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. Miłośnik nowych technologii, który pamięta jeszcze czasy kaset magnetofonowych. Lubi dobrą muzykę, dobrą literaturę i dobrych ludzi.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Webinar organizowany jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png