Firma członkowska IPH, Targi w Krakowie Sp. z o.o. zaprasza Państwa do udziału w 11. edycji Packaging Innovations, które odbędą się 2-3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa.


Jako organizator najważniejszych targów opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej – Packaging Innovations, Targi w Krakowie chcą rozpowszechniać wiedzę dotyczącą nowych regulacji, mając przede wszystkim na celu zwiększenie świadomości dotyczącej szkodliwych i nieodwracalnych skutków produkcji i wykorzystania jednorazowych, plastikowych produktów oraz stworzyć miejsce i okazję do debaty na temat możliwości i alternatyw związanych z nowymi przepisami. Podczas zbliżającej się, 11. edycji Targów Packaging Innovations organizator pragnie rozwinąć istniejącą już strefę EKOPACK. W ramach omawianej strefy Wystawcy prezentują każdego roku gronu ponad 5000 branżowych gości między innymi opakowania i etykiety biodegradowalne, usługi recyklingu oraz technologie produkcji opakowań z materiałów pochodzących z recyklingu.

Więcej informacji na temat Targów znajdą Państwo TUTAJ.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png