Technologie gotowe do wdrożenia czekają na Politechnice Krakowskiej. Nawiąż współpracę z firmami z Amerykańskiej Izby Handlowej i z małopolskimi firmami sektora MSP. Zapraszamy już 15 stycznia 2019 na konferencję „Partnerstwo dla Innowacji”. IPH w Krakowie serdecznie zaprasza na konferencję Politechniki Krakowskiej, która chce nie tylko zaprezentować swoje osiągniecia, ale i poznać Państwa potrzeby badawcze i rozwojowe w celu wspólnego stworzenia nowych produktów i usług.

Podczas konferencji doradcy podatkowi KPMG omówią modele finansowego wsparcia innowacji i prac B+R w przedsiębiorstwach oraz prowadzić będą konsultacje w zakresie podatkowych narzędzi wsparcia działalności innowacyjnej oraz ustrukturyzowania działalności pod kątem pozyskania inwestorów zewnętrznych. Równocześnie będzie możliwość odbycia indywidualnych rozmów z zespołami badawczymi z Politechniki Krakowskiej, które dzięki wsparciu finansowemu projektu "Inkubator Innowacyjności +" przygotowały swoje technologie do wdrożenia. Będzie to również doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertami spółek Politechniki Krakowskiej, które podbijają rynek bazując na wynikach prac naukowców uczelni.

Więcej informacji + agenda i zgłoszenia TUTAJ.

 

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png