Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz EDUNEO zapraszają na seminarium pt. „Lider i przywództwo w czasach digitalizacji”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 3 czerwca 2019 r. o godz. 13.00.

Seminarium przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych bezpośrednio za kreowanie strategii działania firmy jak i jej zarządzanie – właścicieli, prezesów, dyrektorów zarządzających, członków zarządów, kadry menedżerskiej.

Celem seminarium jest zbudowanie praktycznych umiejętności w zakresie leadershipu i przywództwa.

Najnowsze realia i tendencje biznesowe, charakteryzują się ekspresowym przepływem informacji, dyktującym zmiany w podejściu do zarządzania.  

Przytoczone zostaną przykłady gigantów biznesowych, którzy wdrożyli najistotniejsze zmiany w podejściu do pracowników oraz tych, którzy ich nie wprowadzili i zapłacili za to wysoką cenę.

Wyjaśnione zostanie jak można zoptymalizować działania organizacji zatrudniających pod jednym dachem pokolenia Boomersów, X, Y oraz nadchodzących Zet’ów.

Pokazane zostaną konkretne narzędzie, dzięki, któremu będziesz mógł edukować i rozwijać swoją firmę w każdym momencie wzrostu oraz dekoniunktury, aby być o krok przed konkurencją.

Prowadzący:
Marcin Juchniewicz
, psycholog, mówca motywacyjny, trener, coach, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Podróżnik – głównie rejon Ameryki Południowej oraz Środkowej, aktor, pomysłodawca i współtwórca cyklu warsztatów łączących psychologię z wyzwaniami dnia codziennego: „Komunikacja bez tajemnic”, „Zarządzanie sobą w zmiennym środowisku”, „Miejski Survival”. Specjalista ds. procesów grupowych, komunikacji wpływu oraz rozwoju osobistego. Przewodniczący komisji egzaminacyjnej Trainers Essential Skills, wykładowca Francuskiego Instytutu Zarządzania na studiach MBA.

Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadził ponad 400 szkoleń dla organizacji na rynku polskim oraz zagranicznym a także przeprowadził ponad 1 000 godzin indywidualnych sesji coaching’owych. Podczas realizowanych szkoleń najwyższą uwagę przykłada do potrzeb i oczekiwań Klientów przekazując uczestnikom użyteczne narzędzia z zakresu omawianego tematu. Odznacza się wysokimi umiejętnościami organizacyjnymi, trenerskimi oraz komunikacyjnymi. Zawsze dba o komfort psychologiczny uczestników i pełną realizację postawionych celów szkoleniowych.

Piotr Sołtys, przedsiębiorca, inwestor na rynkach kapitałowych oraz rynku ekonomicznym i biznesowym. Skuteczny manager wyróżniony w rankingu "TOP MENAGER 500" organizowanym przez Puls Biznesu. Aktualnie właściciel grupy kapitałowej VH Business Group oraz  Eduneo Sp. z o.o. realizującej projekty między innymi w obszarze rozwoju kompetencji biznesowych - "Eduneo Sp. z o.o." oraz rynku inwestycyjnym - "Invetus Sp. z o.o.". Pomysłodawca programu gospodarczego Organizacja Społecznie Zaangażowana realizowanego przez Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych Sp. z o.o. Fundator Honorowy w Fundacji ChcePomagac.org.

Ekspert i praktyk w temacie budowania zwycięskich zespołów, zarządzania zmianą, sprzedaży, marketingu internetowego, psychologii motywacji oraz zarządzania energią w zespołach sprzedażowych. Współpracuje z czołowymi polskimi przedsiębiorcami oraz ludźmi kultury, sztuki i sportu.

Udział w seminarium jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwszeństwo udziału mają firmy członkowskie IPH w Krakowie.
Termin przyjmowania zgłoszeń – do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w seminarium prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
tel.: 12/ 428 92 57 
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png