Z uwagi na toczący się proces negocjacji odnośnie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie pragnie zwrócić uwagę swoich członków oraz klientów na szereg zagadnień, które w momencie wyjścia z Wielkiej Brytanii z UE wpłyną na praktyczne i prawne aspekty pewnych działań realizowanych przez firmy polskie.

Polscy przedsiębiorcy obecnie działający w Wielkiej Brytanii bądź współpracujący z tym rynkiem mogą zasięgnąć najaktualniejszych informacji na ten temat na stronie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii lub na dedykowanej brexitowi stronie www.brexit.gov.pl .

Także na stronach rządowych udostępniony został interaktywny podręcznik o skutkach brexitu dla przedsiębiorców, będący narzędziem poglądowym, w którym znaleźć można porady oparte na dotychczasowych stanowiskach UE oraz Wielkiej Brytanii dla firm zaangażowanych na brytyjskim rynku w różnych formach.

Pytania indywidualne, na które nie można znaleźć odpowiedzi w powyższym zestawie źródeł zadawać można e-mailowo na adres: brexit@mpit.gov.pl .

Wszystkie firmy, których powyższa tematyka może dotyczyć zachęcamy do bliższego zapoznania się z powyższymi materiałami.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png