Serdecznie zapraszamy MŚP na bezpłatne indywidualne konsultacje eksperckie w zakresie: transgranicznego świadczenia usług, delegowania pracowników do krajów UE oraz EOG, procedur legalnego zatrudnienia cudzoziemców w Polsce oraz działalności eksportowej.


Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa na bezpłatne indywidualne konsultacje eksperckie w zakresie:

Transgranicznego świadczenia usług, delegowania pracowników do krajów UE oraz EOG, oraz procedur legalnego zatrudnienia cudzoziemców w Polsce:

  • zagadnienia dotyczące zasad świadczenia usług i delegowania pracowników m.in. do takich krajów jak kraje Skandynawskie, Holandia, Niemcy, Austria czy Szwajcaria. W tym zakresie konsultacje będą dotyczyć warunków pracy, kwestii podatkowych oraz ubezpieczenia społecznego;
  • informacje w zakresie procedur legalnego zatrudnienia cudzoziemców, również w kontekście realizacji usług na rynkach zagranicznych.

Działalności eksportowej – przygotowanie do wejścia na rynki zagraniczne uwzględniające specyfikę krajów Skandynawskich oraz Niemiec:

  • zagadnienia związane z właściwym przygotowaniem strategii eksportowej firmy w kontekście sprzedaży usług oraz towarów na terenie krajów regionu Skandynawii oraz Niemiec z uwzględnieniem wymagań prawnych oraz specyfiki poszczególnych sektorów gospodarki.

Konsultacje odbędą się w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 29 października 2019 r. w godz. od 9.00 do 15.00

  • Udział w konsultacjach jest bezpłatny.
  • Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Termin przyjmowania zgłoszeń do 22 października 2019 r. lub wyczerpania miejsc.
  • Czas trwania 1 konsultacji będzie wynosił ok 60 min.

 


Przyjęcie na konsultacje zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Serdecznie zapraszamy do udziału - indywidualne konsultacje stanowią wyjątkową okazję, aby uzyskać specjalistyczną poradę w interesującej Państwa kwestii.

Doradca prowadzący konsultacje:

Pan Łukasz Żak – Właściciel kancelarii Żak Legal Support Office.

Prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników na rynek niemiecki, austriacki, krajów skandynawskich oraz innych, zatrudnianiem cudzoziemców, prawem pracy oraz międzynarodowej kooperacji przedsiębiorstw.

Od ponad 15 lat zaangażowany w działania wspierające rozwój i innowacyjność polskich przedsiębiorstw na rynku europejskim. Aktywnie działa na polu międzynarodowej współpracy gospodarczej łącząc działalność firm polskich, niemieckich oraz skandynawskich. W tym zakresie na co dzień współpracuje ze swoimi parterami  zlokalizowanymi w Niemczech oraz Skandynawii także innych krajach europejskich. Świadczy specjalistyczne usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie przygotowania efektywnych strategii rozwoju firmy i modeli biznesowych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, transgranicznego świadczenia usług czy procedur legalnego zatrudniania cudzoziemców. Przygotowuje opracowania rynkowe oraz strategie eksportowe dla firm. W ciągu ostatniej dekady przeprowadził ponad 300 szkoleń w swojej specjalizacji.

Aktywny członek Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego oraz Skandynawsko – Polskiej Izby Gospodarczej. Ekspert i doradca w licznych inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i internacjonalizacji m.in. okresie od 01.06.2017 do 31.12.2017 członek zespołu powołanego przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa do Zespołu pracującego przy pilotażowym projekcie związanym z działaniem polskich firm budowlanych na szwedzkim rynku budownictwa mieszkaniowego.

 

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png