Inspirujące wydarzenia, praktyczne prezentacje i ciekawe dyskusje – tak w skrócie można opisać Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2019 (#TOB2019), którego w tym roku partnerem została Izba Przemysłowo – Handlowa w Krakowie.

Zapraszamy Państwa już w czwartek 24 października, w godzinach 10.00 – 13.00  na krakowską konferencję Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu, która odbędzie się w Hotelu Kossak, Plac Kossaka 1.

Miło nam poinformować, że Izba Przemysłowo – Handlowa w Krakowie objęła nad nią patronat.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja jest dostępna pod linkiem: https://krakowtob2019.csrinfo.org/ 

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu to wyczekiwane wydarzenie jesieni skierowane do  przedstawicieli biznesu, w tym właścicieli i wyższej kadry zarządzającej firm, specjalistów ds. odpowiedzialnego biznesu, komunikacji korporacyjnej, Compliance, HR a także administracji publicznej i środowiska akademickiego - wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat tego jak odpowiedzialnie i w nowoczesny sposób zarządzać swoją organizacją. W trakcie konferencji #TOB2019 przyjrzymy się wspólnie nowemu podejściu do umacniania wartości firm oraz temu, które konkretnie wyzwania zrównoważonego rozwoju mogą coraz silniej wpływać na strategie małych i dużych firm.

Co czeka na uczestników wydarzeń Tygodnia?

Uczestnicy będą mogli poznać doświadczenia firm z realizacji strategii i wskazówki dotyczące uwzględniania zrównoważonego rozwoju w swoich działaniach. W tym roku #TOB2019 koncentruje się na temacie: Wzrost gospodarczy i godna praca. To oznacza, że będziemy odpowiadać na pytania: jak rozwijać biznes w sposób odpowiedzialny? Jak z sukcesem łączyć misję społeczną firmy z dobrą marżą? Jak firmy układają sobie strategie? Jak tworzą doceniane miejsca pracy? O coraz z zakresu zrównoważonego rozwoju będą coraz częściej pytane podmioty chcące współpracować z dużymi firmami i dlaczego?

5  faktów o #TOB2019
  1. Tydzień (#TOB2019) poświęcony jest komunikacji i wydarzeniom na temat zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. To merytoryczne prezentacje, inspiracje i okazja do networkingu. Odbywa się co roku w ostatni, pełny tydzień października.
  2. Hasłem tegorocznej edycji jest 8 Cel Zrównoważonego Rozwoju ONZ: Wzrost gospodarczy i godna praca.
  3. Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu kontrybuuje do 17 Celu Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
  4. Zwiększamy dostępność #TOB2019. W tym roku Tydzień to połączenie konferencji i wydarzeń online by każdy mógł wziąć udział w Tygodniu. W każdym mieście organizatorzy przygotowali inny program. Niektórzy traktują konferencje Tygodnia jako szybkie szkolenia z zarządzania.
  5. To wydarzenia organizowane z myślą o zapracowanych przedstawicielach biznesu. Dlatego całość konferencji zamyka się w trzech godzinach i koncentruje na konkretnych przykładach i rozwiązaniach w zakresie zarządzania CSR. A wydarzenia online trwają około półtorej godziny.
Organizatorem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu jest firma CSRInfo

Kontakt do organizatora:
Agnieszka Lebieda
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
577 883 384

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png