Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Zarządzanie odpadami, produktami i opakowaniami w MŚP: nowe obowiązki sprawozdawcze i ewidencyjne w rejestrze BDO w 2020”, które odbędzie się w dniu 28 listopada 2019 r. w Centrum Dydaktycznym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33A w Krakowie, sala nr 209, II piętro.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli firm z sektora MŚP (mikro, małe, średnie). Zapraszamy wszystkie osoby mające styczność w ramach wykonywanych obowiązków służbowych z zagadnieniami gospodarowania odpadami.

W trakcie szkolenia omówione zostaną m.in. nowe obowiązki sprawozdawcze i ewidencyjne dotyczące funkcjonowania rejestru BDO, które zaczną obowiązywać przedsiębiorców w 2020 roku. Omówione zostaną ponadto zagadnienia dotyczące obowiązków przedsiębiorców prowadzących jednostki handlu detalicznego  oraz przedsiębiorców podlegających ustawie o bateriach i akumulatorach.

 

Szkolenie poprowadzi:
Pan Artur Sobiesiek, ekspert ds. gospodarki odpadami, pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego

Udział w szkoleniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png