Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Wyroby medyczne na rynku unijnym po 26 maja 2020 r. – wybrane zagadnienia”, które odbędą się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 28 listopada 2019 r. o godz. 9.30.

Szkolenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, w szczególności producentów (wytwórców), importerów, autoryzowanych przedstawicieli, dystrybutorów na rynku wyrobów medycznych. Do udziału zapraszamy osoby zatrudnione w sektorze wyrobów medycznych: właścicieli, dyrektorów/kierowników, pracowników, w tym technologów działów jakości, produkcji, badań i rozwoju oraz działu marketingu firm produkujących i sprzedających wyroby medyczne, działów compliance, osoby odpowiedzialne za ocenę zgodności wyrobów medycznych, prawników wewnętrznych, adwokatów i radców prawnych, aplikantów adwokackich i radcowskich, a także sprzedawców, lekarzy, aptekarzy i innych korzystających na co dzień z wyrobów medycznych.

Celem warsztatów jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu nowego prawa wyrobów medycznych - zapoznanie uczestników reprezentujących MŚP działających lub zamierzających działać na rynku wyrobów medycznych ze zmianami w prawodawstwie unijnym w zakresie prawa wyrobów medycznych, które rozpoczną stosowanie od 26 maja 2020 roku.

Celem jest także podniesienie świadomości MŚP z branży wyrobów medycznych o konieczności jak najpilniejszego wdrożenia zmian w swoich organizacjach/firmach, z uwagi na niezwykle daleko idące wymagania, które muszą być sprawnie implementowane i efektywnie funkcjonować od granicznej daty 26.05.2020 roku. Należy mieć bowiem na uwadze, że wyroby medyczne, które będą niezgodne z nowym rozporządzenie nie będą mogły być po tej dacie wprowadzane do obrotu.

UWAGA: ZMIANA TERMINU warsztatu na 28.11.2019 r.

Udział w warsztatach jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona.

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png