Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „VAT w obrocie międzynarodowym – dotychczasowa praktyka oraz zmiany 2019 i 2020 – REWOLUCJA w WDT, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 3 grudnia 2019 r. o godz. 9.30.

Szkolenie skierowane jest do właścicieli firm, pracowników działów księgowych, podatkowych i finansowych oraz do pracowników biur rachunkowych, doradców podatkowych i innych osób zainteresowanych tematyką podatkową.

Celem szkolenia jest kompleksowe przedstawienie zasad rozliczania obrotu towarowego i usługowego z zagranicą w zakresie VAT, ze szczególnym uwzględnieniem nadchodzących zmian w przepisach dotyczących transakcji transgranicznych dotyczących m.in. dokumentacji transakcji WDT, nowych wymogów dotyczących stawki 0% VAT, zmiany przepisów rozliczania dostaw do magazynów call-of stock mających wejść w życie w 2020 roku. W szkoleniu zostaną wskazane również zmiany planowane w dalszej perspektywie.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem nt. będących przedmiotem szkolenia nowości w zakresie transakcji łańcuchowych oraz stosowania stawki 0% w wewnątrzwspólnotowej dostawie, przygotowanym przez mec. Justynę Zając-Wysocką.

Szkolenie poprowadzi:
Pani mec. Justyna Zając-Wysocka – radca prawny, doradca podatkowy, Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego i członek zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych Sp. z o.o. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi sporów podatkowych. Jest autorką licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego oraz uznanym wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 405,90 zł. (330 zł. + 23% VAT)
Koszt udziału dla firm członkowskich IPH w Krakowie wynosi 332,10 zł. (270 zł. + 23% VAT)

Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe -drobny poczęstunek (kawa, herbata, napoje, ciastka, kanapki) oraz zaświadczenie o uczestnictwie.

UWAGA!!!  Nieobecność na szkoleniu nie uprawnia do zwrotu wcześniej wniesionej opłaty.
Zgłoszony uczestnik ma prawo zgłoszenia
innej osoby w zastępstwie.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Termin przyjmowania zgłoszeń – do wyczerpania miejsc.
W celu zgłoszenia należy: wypełnić formularz online oraz dokonać opłaty przed szkoleniem (po otrzymaniu mailem faktury Pro Forma).
Za datę zgłoszenia uważa się datę wpływu należności z tytułu udziału w szkoleniu.
Pełne dane do płatności otrzyma Pan/i w osobnym mailu z „Fakturą Pro Forma”.

 

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png