Loża Kobiet Biznesu IPH serdecznie zaprasza wszystkie kobiety z firm członkowskich IPH na spotkanie online Loży Kobiet Biznesu IPH w dniu 12 listopada [czwartek] godz. 16.00, zgłoszenia - biuro@iph.krakow.pl.

Gościem naszej Loży będzie Ewa Hartman, która przedstawi skuteczne techniki jak radzić sobie ze stresem.

Temat spotkania: Jak radzić sobie ze stresem w tych osobliwych czasach - podczas spotkania dowiesz się jak skutecznie redukować napięcia i stres i tym samym jak przywracać klarowność myślenia w trudnych sytuacjach. Poznasz też mechanizmy stresu po to by lepiej zrozumieć swoje zachowania i tym samym by zdobyć nad nimi kontrolę. Dowiesz się też jakie są nieoczywiste skutki długotrwałego stresu co pomoże Ci wdrożyć nawyki służące jego redukcji.

dr Ewa Hartman - trenerka, wykładowca MBA, kierowniczka studiów podyplomowych Neuro-przywództwo na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Szkoli z takich tematów jak radzenie sobie ze stresem, automotywacji, zarządzania osobistą energią czy neuro-komunikacji, szkoliła między innymi takie firmy jak Google, EY, Veolia, HP, HPE, FIS Technologies i wiele innych.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png