Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRUK20180330001

Wielka Brytania

Firma zajmująca się projektowaniem opakowań na żywność poszukuje firm produkcyjnych, które byłyby w stanie produkować duże, przenośne pudełka na kawę. Oczekiwana jest współpraca na zasadzie umowy outsourcingowej.

2.       

 BRES20180410001

Hiszpania

Dystrybutor poszukuje poddostawców standaryzowanych elementów, takich jak: elementy zaciskowe, kołki, nóżki poziomujące, elementy obsługowe, wkładki gwintowe, trzpienie, tłoki, blokady sprężynowe, tulejki wiertarskie, śruby i nakrętki oczkowe, elementy złączne o wysokiej wytrzymałości 12,9, złączki nylonowe, akcesoria do kształtowników i inne. Wymagany będzie certyfikat ISO 9001, a dodatkowo pożądany ISO 1400 i zgodność z procedurą DIN.
Firma ma 35 lat doświadczenia w dostawach dla wielu sektorów na całym świecie, a zwłaszcza w Hiszpanii, Portugalii i Francji.

3.       

BRES20180409001

Hiszpania

Firma inżynieryjna poszukuje sprawdzonych rynkowo, innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność energetyczną w procesach przemysłowych, celem wprowadzenia produktów na rynek hiszpański na zasadzie pośrednictwa handlowego lub wyłącznego partnerstwa. Rozwiązania te powinny mieć zastosowanie w różnych sektorach przemysłu, np. produkcja i dystrybucja energii, petrochemia i rafinerie, przemysł chemiczny i farmaceutyczny, spożywczy, papierniczy i stalowy oraz powinny przynosić wymierne oszczędności energii i przewagę konkurencyjną w zakresie oszczędności, utrzymania i użytkowania.

4.       

BRES20180221001

Hiszpania

Firma poszukuje producenta narzędzi malarskich i wyposażenia, które będą sprzedawane pod marką hiszpańskiego producenta farb i lakierów celem  zawarcia umowy na produkcję narzędzi malarskich. Oferta powinna zawierać m. in.  pędzle, wałki, narzędzia do dekorowania i akcesoria zabezpieczające.

5.       

BRQA20180423001

Katar

Firma zajmująca się handlem wyrobami medycznymi, poszukuje dystrybutorów celem  poszerzenia portfolio. Firma prowadzi swą działalność w następujących obszarach: chirurgia, pediatria, położnictwo i ginekologia, anestezjologia, kontrola infekcji/zakażeń, kontrola atmosfery i materiałów eksploatacyjnych.

6.       

BRDK20180322003

Dania

Firma specjalizująca się w projektowaniu i sprzedaży kubków porcelanowych, poszukuje partnerów dostawców takich kubków celem współpracy na bazie umowy produkcyjnej.

7.       

BOUK20180126004

Wielka Brytania

Producent organicznych przekąsek, suplementów diety i napojów migdałowych poszukuje dystrybutorów i sprzedawców detalicznych. Produkty nie zawierają laktozy, glutenu, konserwantów, dodatkowego cukru czy aromatów. Bogate są w takie składniki jak: spirulina, maca, kakao, chlorella, pokrzywa, baobab, nasiona goji, dzięki czemu poprawiają kondycję skóry, wzmacniają kości, poprawiają odporność i dodają energii.

8.       

BRTR20180418001

Turcja

Firma oferująca innowacyjne rozwiązania dla szpitali poprzez dostarczanie udoskonalonych produktów w sektorze medycznym, poszukuje certyfikowanego (CE) urządzenia do neurotrombektomii. Firma poszukuje nowych dostawców, celem współpracy na zasadzie umowy dystrybucji lub umowy agencyjnej.

9.       

BRIL20180205001

Izrael

Firma specjalizuje się w imporcie oryginalnych oraz zastępczych części do samochodów osobowych, ciężarowych oraz busów/autobusów. Firma zajmuje się dystrybucją importowanych produktów i poszukuje eksporterów/dealerów określonych produktów. Preferowani są partnerzy, którzy mogą wystawić świadectwo przewozowe EUR 1. Współpraca miałaby się odbywać w oparciu o umowę dystrybucji.

10.   

BRFI20180417001

Finlandia

Mała firma projektowa oferująca dekoracje wnętrz oraz produkty podarunkowe, zainteresowana jest zawarciem umowy produkcyjnej z producentem wyrobów tekstylnych do domów, który ma dostęp do druku cyfrowego możliwego na tkaninach naturalnych (preferowane ekologiczne i zlokalizowane na terenie UE).

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

 

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png