Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRDE20180410001

Niemcy

Mała firma zajmująca się odzieżą roboczą i ochronną (spodnie robocze, kurtki, bluzy, podkoszulki, koszulki polo), poszukuje dostawców zainteresowanych produkcją zamawianych produktów na zasadzie  umowy produkcyjnej.

2.       

BRCZ20180606001

Czechy

Firma zajmująca się produkcją i dystrybucją odzieży medycznej i przeznaczonej dla służb opieki medycznej, kitli chirurgicznych oraz pościeli przeznaczonej do pralni przemysłowych i dla odbiorcy detalicznego, poszukuje podwykonawcy, gotowego produkować taki asortyment.

3.       

BRBE20180410001

Belgia

Firma poszukuje partnerów, którzy  będą  dostarczać produkty ze stali węglowej drugiej, trzeciej i czwartej klasy, nawalcowania, blachę ocynowaną lub przewody, wykorzystywane jako zasoby dla końcowych produktów stalowych.

4.       

BRUK20180418001

Wielka Brytania

Firma specjalizująca się w handlu produktami rolnymi, poszukuje dostawców nasion i śruty słonecznikowej. Przedsiębiorstwo to ma doświadczenie w kontaktach z klientami z Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji.

5.       

BRDE20180605001

Niemcy

Firma, zajmująca się przetwarzaniem żywności poszukuje producentów i dostawców mięsa, serów, wędlin, szynek i makaronów z Europy, celem zawarcia długoterminowej umowy dystrybucyjnej. Firma poszukuje produktów, które są zwykle wyrzucane przez firmy dostarczające  żywność, w celu ich przetworzenia i sprzedaży w małych opakowaniach do handlu detalicznego. Firma brała udział w projektach dotyczących efektywnego gospodarowania zasobami w produkcji żywności.

6.       

BRES20180410002

Hiszpania

Firma zajmująca się materiałami jednokrotnego użytku i produktami HoReCa poszukuje dostawców głównie z krajów europejskich i azjatyckich do dystrybucji produktów na swoich rynkach.

7.       

BRDE20180504002

NIemcy

Firma  prowadząca działalność w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów marek własnych, poszukuje producentów osłon przeciwsłonecznych celem współpracy w ramach umowy produkcyjnej.  Firma koncentruje się głównie na akcesoriach samochodowych sprzedawanych na platformach internetowych.

8.       

BRFR20180413001

Francja

Firma, zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości mebli drewnianych dla dzieci, poszukuje podwykonawców specjalizujących się w toczeniu litego drewna (buk i orzech) do produkcji i lakierowania wysokiej jakości nóg stołowych w kształcie stożka. Oferuje  długoterminową współpracą z tokarzami drewna, głównie  z Litwy, Słowenii, Łotwy, Estonii lub Polski w ramach umowy o podwykonawstwo.

9.       

BRES20180410001

Hiszpania

Firma, posiadająca doświadczenie w dziedzinie elementów standaryzowanych, poszukuje współpracy z dostawcami następujących produktów: elementy zaciskowe, zaciski przegubowe, klucze, kołki, nóżki regulacyjne, elementy kontrolujące, wstawki gwintowe, przepychacze, sprężyny do tłoczników i wykrojniki, tulejki wiertarskie, podnośniki obrotowe, śruby oczkowe/ nakrętki z uchem,  elementy złączne, zapięcia nylonowe, akcesoria do profili aluminiowych.

10.   

BRTR20180327001

Turcja

Firma, dostarczająca innowacyjne rozwiązania dla szpitali, poszukuje dostawców urządzeń koagulujących i ablacyjnych z certyfikatami CE, celem współpracy w ramach dystrybucji lub umowy przedstawicielstwa handlowego.

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

 

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png