Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRPT20180423001

Portugalia

Firma mająca  doświadczeniem w prowadzaniu analiz technicznych oraz wdrażaniu projektów w zakresie efektywności energetycznej i rozwiązań oszczędzających zasoby wodne, poszukuje nowych innowacyjnych produktów, które poszerzą portfolio celem zwarcia umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

2.       

BRSE20180406001

Szwecja

Firma, zajmująca się produkcją i sprzedażą produktów bezpieczeństwa ruchu  drogowego oraz konstrukcji wykonanych ze stali i stali nierdzewnej dla przemysłu budowlanego, poszukuje poddostawców do zawarcia umowy outsourcingowej (głównie z Polski, Litwy lub Estonii). Firma działa w branży od 1894, a przez ostatnie 40 lat głównie zajmowała się bezpieczeństwem drogowym.

3.       

BRIT20180321001

Włochy

Winiarnia na Sycylii,  poszukuje małych i średnich producentów napojów alkoholowych, doświadczonych w sprzedaży wina celem  rozszerzenia łańcucha dystrybucyjnego oraz swego portfolio.

4.       

BRCN20180419001

Chiny

Firma specjalizująca  się w dystrybucji europejskich  produktów rolnych na rynek chiński, zamierza importować olejki eteryczne (lub naturalne suplementy oleju roślinnego), celem rozszerzenia swego  katalogu produktów. Produkty europejskie powinny być innowacyjne, skuteczne i wyposażone w zaawansowaną technologię.

5.       

BRDE20180525001

Niemcy

Małe biuro podróży oferuje przejazdy FIT (Free Independent Traveller), pakiety wycieczek i wycieczki dla małych grup lub wycieczki zorganizowane zgodnie z wymaganiami klienta. Firma planuje rozszerzyć linię swoich produktów poprzez zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych  z organizatorami wycieczek lub wydarzeń, jak również z dostawcami innych produktów związanych  z turystyką. Wycieczki powinny być oferowane w języku angielskim.

6.       

BRTR20180516001

Turcja

Firma produkująca plastikowe torby dla sklepów z artykułami spożywczymi oraz aptek, poszukuje producentów granulatu z tworzyw sztucznych. Współpraca miałaby odbywać się w oparciu o umowę produkcyjną.

7.       

BRUK20180425002

Wielka Brytania

Firma korzystająca z sieci 2 000 sklepów w całej Wielkiej Brytanii, poszukuje nowych produktów w celu wzbogacenia portfolio produktów. Firma zainteresowana jest  pozyskaniem kafelków sufitowych bezpośrednio od producentów lub pośredników handlowych specjalizujących się w budownictwie oraz majsterkowaniu metodą DIY (Do It Yourself), zarówno na rynku profesjonalnym, jak i indywidualnym.

8.       

BRFR20180515001

Francja

Firma sektora MŚP projektująca i wytwarzające place zabaw i boiska wykonane z miękkiej maty podłogowej z  granulatu EPDM,   poszukuje dostawców tych granulatów z pełną gwarancją ich niewielkiego wpływu na środowisko. Firma jest zainteresowana zawarciem umowy outsourcingowej.

9.       

BRFR20180516001

Francja

Firma posiadająca doświadczenie w branży obuwniczej, poszukuje dostawców tanich pantofli. Przedsiębiorstwo zainteresowane jest zawarciem współpracy wyłącznie z firmą, która może dostarczać duże ilości produktów.

10.   

BRNL20180410001

Holandia

Firma poszukuje innowacyjnych produktów (nie ubrań), które ułatwiają  uprawianie sportów na wolnym powietrzu. Powinny być one odpowiednie do narciarstwa, snowboardingu, wędrowania, obozowania, kolarstwa górskiego, czy jazdy szosowej. Przedsiębiorstwo oferuje usługi, polegające na wprowadzaniu produktów na rynki holenderskie i belgijskie przez sieci sprzedawców detalicznych i e-biznes. Oferowana jest współpraca na zasadzie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

 

 

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png