Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRDE20180808001

Niemcy

Firma poszukuje producentów rękawów termokurczliwych, kartonów z tektury, a także woreczków i saszetek z tworzyw sztucznych zainteresowanych sprzedażą na rynku niemieckim. Opakowania powinny być dopuszczone do stosowania w branży kosmetycznej i spożywczej. Firma oferuje współpracę na podstawie umowy agencyjnej.

2.       

BRCN20180803003

Chiny

Firma specjalizująca się w imporcie  żywności i innych dóbr konsumpcyjnych z UE, poszukuje dostawców tych produktów celem współpracy na podstawie umowy agencyjnej (głównie  to artykuły żywnościowe takie jak: piwo, soki, mleko, olej słonecznikowy, chleb). Wszystkie towary muszą spełniać wymagania bezpieczeństwa UE i być dopuszczone do transportu do Chin.

3.       

BRIT20180518001

Włochy

Producent i sprzedawca  opakowań przemysłowych, poszukuje dostawców opakowań  z surowego drewna i półproduktów drewnianych. Poszukiwani  są partnerzy z krajów Europy wschodniej w  celu zawarcia średnio lub długoterminowej umowy produkcyjnej.

4.       

BRDE20180712001

Niemcy

Firma produkująca odzież chroniąca przed wysoką temperaturą poszukuje zakładu produkcyjnego wyspecjalizowanego w szyciu rękawic ochronnych. Produkty mają być wykonane są ze skóry (dwoina) i być częściowo aluminizowane. Przedsiębiorstwo jest zainteresowane zawarciem umowy produkcyjnej.

5.       

BRDE20180621001

Niemcy

Firma z trzydziestoletnim doświadczeniem specjalizująca się w dystrybucji akcesoriów do pielęgnacji ciała i włosów, w celu rozszerzenia swojej oferty, poszukuje europejskich producentów takich produktów jak szczotki i grzebienie do włosów, pędzle kosmetyczne, szczotki i inne narzędzia do masażu. Firma planuje sprzedaż produktów pod marką własną.

6.       

BRIT20180606002

Włochy

Firma z czterdziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży hurtowej mrożonych produktów pakowanych poszukuje zagranicznych dostawców produktów takich jak: warzywa, ziemniaki, grzyby, mięso i produkty rybne.

7.       

BOIL20171213001

Izrael

Firma, która opracowała skuteczne rozwiązanie dla użytkowników aerozoli, oferuje innowacyjny uchwyt na rurkę (słomkę) do puszek/pojemników z aerozolami, który zastępuje standardową taśmę samoprzylepną. Firma poszukuje agencji handlowej, usług dystrybucyjnych i umów licencyjnych.

8.       

BOIL20180821001

Izrael

Firma specjalizująca się w działaniach związanych ze zwalczaniem szkodników opracowała inteligentny zintegrowany system pułapek dla gryzoni, który przesyła on-line   ostrzeżenia o obecności gryzoni do firm zajmujących się zwalczaniem szkodników. Zalety systemu to: kontrola w czasie rzeczywistym we wszystkich obszarach, efektywne wykorzystanie czasu i zasobów ludzkich, brak użycia pestycydów itp. Firma poszukuje agentów handlowych i dystrybutorów oraz zainteresowana jest udzielaniem licencji.

9.       

BOIL20180214002

Izrael

Wiodąca firma specjalizuje się w badaniach przedklinicznych  w branży biomedycznej i farmakologicznej. Zalety tych badań to: profesjonalizm, wysoka wydajność podczas  prowadzenia prób, elastyczne i dynamiczne dostosowywanie podejścia. Docelowymi partnerami są głównie firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne, które mają zapotrzebowanie na powyższe badania oraz agenci handlowi.

10.   

BOIL20180114001

Izrael

Firma sektora MŚP, specjalizująca  się w kontroli ruchu i parkowania, oferuje nowy system kontroli ruchu dla średnich i dużych miast. Zalety tego systemu to: bezpośrednie połączenie z działającą infrastrukturą bez konieczności zmiany, możliwość integracji z miejskimi systemami ruchu ulicznego, projekty o relatywnie niskim budżecie, wysokiej modułowości itp. Partnerzy docelowi powinni specjalizować się i mieć kontakty w zakresie kontroli ruchu / parkowania. Wymagane są usługi dystrybucji/agenta handlowego bądź umowa licencyjna.

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png