Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRAT20181220001

Austria

Innowacyjny start-up specjalizujący się w projektowaniu kreatywnych i funkcjonalnych ubrań outdoorowych,  tworzy odzież codzienną, łącząc funkcjonalność sportową z  modnym stylem.  Firma  poszukuje producenta tkanin i odzieży-posiadającego doświadczenie w produkcji odzieży sportowej  do produkcji kolekcji w ramach umowy produkcyjnej.

2.       

BRFR20190327001

Francja

Firma specjalizująca się projektowaniem bielizny erotycznej oraz ubrań dla kobiet i mężczyzn, poszukuje podwykonawcy (z terenu UE) do produkcji ubrań na podstawie dostarczonych projektów. Firma planuje zamawiać między 50 a 60 tys. sztuk ubrań rocznie.

3.       

BRDE20190227001

Niemcy

Firma w branży odzieżowej poszukuje producenta tekstyliów do odzieży i bielizny lnianej celem współpracy na zasadzie długoterminowego partnerstwa w ramach umowy produkcyjnej. Firma poszukuje producenta dla własnej marki we Włoszech, Polsce, Portugalii lub Hiszpanii. Producent powinien być w stanie produkować wysokiej jakości płótno lniane w dużej ilości. Firma ma własne wzory i wymagania dotyczące tkanin.

4.       

BRSE20190204001

Szwecja

Firma sektora MŚP poszukuje producenta obuwia, który może produkować obuwie ochronne z lekkiej wytrzymałej tkaniny polimerowej.

Firma zaprojektowała nowe obuwie i obuwie ochronne, które może być używane do ochrony zwykłych butów w złych warunkach pogodowych, podobnie jak kalosze. Aktualnie firma poszukuje dostawcy lekkich tkanin polimerowych i producenta obuwia, aby wyprodukować pierwszą serię tego  obuwia. Partner powinien szczegółowo omówić wszelkie aspekty współpracy  w celu uzyskania najlepszych wyników (m.in.  projektowania i doboru materiałów, zawarcia umowy o produkcję / podwykonawstwo).

5.       

BORU20190307001

Rosja

Firma z regionu świerdłowskiego specjalizująca się w sprzedaży hurtowej i detalicznej żywności organicznej (miód, produkty na bazie miodu, zdrowe słodycze), zainteresowana jest zawarciem umowy dystrybucyjnej.

6.       

BRRO20190404002

Rumunia

Firma zajmująca się handlem roślinami  aromatycznymi i leczniczymi oraz ich nasionami, poszukuje nowych dostawców organicznie hodowanej kolendry i gorczycy.

7.       

BRCZ20190416001

Czechy

Firma sektora MŚP działająca w handlu detalicznym odzieżą i akcesoriami modowymi, poszukuje producentów i dostawców zrównoważonych materiałów tekstylnych lub gotowych produktów modowych.

8.       

BRUK20190329001

Wielka Brytania

Firma ze Szkocji jest dostawcą masła Shea. Firma zaczęła swoją działalność jako producent naturalnych kosmetyków, a obecnie jej działalność opiera się na byciu dostawcą B2B masła Shea i innych produktów dla producentów z całego świata. W celu rozszerzenia produkcji, firma poszukuje partnera, który jest w stanie zmechanizować proces otrzymywania masła Shea.

9.       

BRSI20190401001

Slowenia

Hurtownik, specjalizujący się w produkcji i sprzedaży produktów mięsnych jest na etapie rozszerzania sieci dostawców. Firma poszukuje dostawców sezonowanej wołowiny z krajów UE, zainteresowanych współpracą na podstawie umowy o agencji handlowej.

10.   

BOFR20190415002

Francja

Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń dźwiękowych do odstraszania ptaków, chroniących uprawy, magazyny oraz kurze fermy przed atakiem ptaków. Firma poszukuje dystrybutorów w innych krajach.

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png