Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRSK20190429001

Słowacja

Nowo założona firma zajmująca się budową domów, innymi pracami budowlanymi oraz prowadząca sklep detaliczny, zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z producentami okien plastikowych, aluminiowych, drewnianych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych produktów, najlepiej z Polski lub Węgier.

Firma jest również zainteresowana innymi innowacyjnymi produktami dla sektora budowlanego, które nie są jeszcze rozpowszechnione na rynku słowackim, w celu zbudowania konkurencyjnej oferty produktów sprzedawanych na Słowacji.

2.       

BRFI20190312001

Finlania

Firma zajmująca się projektowaniem  mebli wielofunkcyjnych, przeznaczonych do mniejszych przestrzeni, poszukuje producenta swoich produktów w Estonii, na Łotwie, Litwie lub w Polsce. Oferta obejmuje nowatorskie produkty o wysokiej innowacyjności, a także zwykłe meble, takie jak taborety i krzesła.

3.       

BRRO20181219001

Rumunia

Firma specjalizująca się w dystrybucji nawozów rolniczych i pestycydów, poszukuje nowych dostawców takich produktów z krajów UE. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie, firma poszukuje głównie partnerów z Bułgarii, Grecji, Włoch, Polski i Turcji, zainteresowanych  dystrybucją swoich produktów na rynku rumuńskim.

4.       

BRSE20190129001

Szwecja

Firma produkująca zaawansowane elementy dla branży lotniczej metodą obróbki skrawaniem, poszukuje dostawcy odlewów z żeliwa szarego z Europy Wschodniej.
Dostawca powinien posiadać certyfikowany system zarządzania i możliwość obróbki mechanicznej wstępnej i obróbki końcowej produkowanych odlewów.  Poszukiwani są partnerzy z Polski oraz Estonii, Łotwy, Litwy, Czech lub Rumunii, produkujący odlewy od małych do ciężkich (20–8500 kg) z partiami produkcyjnymi od 10 do 100 sztuk, w celu zawarcia umowy o podwykonawstwo.

5.       

BRSI20190621001

Słowenia

Firma o ugruntowanej pozycji, zajmująca się importem i dystrybucją napojów, rozpoczęła ostatnio komercjalizację własnej marki.
W ramach strategii rozwoju, firma aktualnie poszukuje dostawców herbaty mrożonej w puszkach i butelkach, celem zawarcia współpracy na podstawie  umowy outsourcingowej.

6.       

BRUK20190222001

UK

Firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją różnych marek i typów rowerów, poszukuje partnerów do montażu komponentów i produkcji rowerów elektrycznych, sprzedawanych w Wielkiej Brytanii na podstawie umowy produkcyjnej.
Firma poszukuje partnerów przede wszystkim w Europie Środkowej i Wschodniej, a także w części Azji Mniejszej. Firma ta posiada dużą sieć niezależnych sprzedawców i możliwości sprzedaży na szeroką skalę.

7.       

BRBG20190723001

Bułgaria

Firma  posiadająca wieloletnie doświadczenie w recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych, poszukuje nowych dostawców z Unii Europejskiej.

Odpady z tworzyw sztucznych powinny pochodzić z plastikowych butelek, worków plastikowych, dużych worków, kolorowych nylonów, opakowań nylonowych i wszelkich innych odpadów z tworzyw sztucznych. Odpady nie powinny zawierać żadnych metali ani żadnych innych materiałów.

Firma posiada dużą zdolność przetwarzania-miesięczna zdolność do recyklingu wynosi 300 ton dużych worków, 200 ton białego nylonu, 100 ton nylonu w kolorze.

8.       

BRLT20190103001

Litwa

Firma  prowadząca działalność w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych i dekoracyjnych, oferuje usługi dystrybucji.
Firma planuje  poszerzyć swój asortyment, dlatego poszukuje producentów materiałów do izolacji fasad i materiałów dekoracyjnych i oferuje umowę dystrybucji.

9.       

BRNL20190702001

Holandia

Agencja doradztwa sprzedaży i marketingu,

poszukuje producenta kulek kąpielowych. Firma planuje wykorzystać kulki kąpielowe jako upominek reklamowy dla swojej grupy docelowej, którą są często kobiety (pracujące jako sekretarki, kierownik marketingu, menedżer HR itp.).

10.   

BRUK20180903001

UK

Firma działająca w dziedzinie transportu i logistyki w Europie, z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na swoje usługi, poszukuje firm transportowych w Europie Zachodniej i Środkowej w celu świadczenia usług przewozowych.

Firma jest zaufaną marką w branży i świadczy usługi transportowe dla klientów w całej Europie. Posiada odziały w Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemczech i oferuje usługi transportu krajowego i międzynarodowego klientom, którzy wysyłają lub odbierają towary.

 

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png