Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRFR20190924001

Francja

Firma specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości mebli dla dorosłych i dzieci, poszukuje producenta cienkiej blachy, celem współpracy na zasadzie podwykonawstwa na Litwie, Łotwie w Słowenii, Estonii lub w Polsce.

Firma projektuje i produkuje meble we Francji i Europie od 2014 roku. W kwietniu b. r. firma wprowadziła na rynek nowy produkt-tablice magnetyczne, na których  dzieci mogą rysować kredą i bawić się magnesami.

Firma poszukuje podwykonawcy, który byłby w stanie produkować i malować duże płyty ze stali, o wysokiej jakości wykończenia. Produkt powinien by zapakowany i gotowy do wysłania do klienta końcowego. Partner będzie odpowiedzialny za transport do  magazynu we Francji.

2.       

BRSE20190916001

Szwecja

Firma startupowa, która zaprojektowała nowy produkt-szczypce kuchenne, poszukuje producenta specjalizującego się w obróbce wysokiej jakości stali nierdzewnej, który mógłby produkować elementy  ze stali nierdzewnej zgodnie z projektem szwedzkiej firmy.

Firma poszukuje partnerów w Estonii, Łotwie, Litwie, Niemczech i Polsce.

Producent powinien być w stanie wytwarzać produkt masowo, a także  dostarczyć silikonową osłonę do uchwytu.

3.       

BRFR20190926001

Francja

Firma sektora MŚP zajmująca się projektowaniem i produkcją krzeseł, poszukuje producenta drewnianych oparć oraz siedzeń i paneli na krzesła ze sklejki bukowej. Drewniane części będą  następnie przeznaczone do montażu na krzesłach we Francji, zanim zostaną wysłane do klientów końcowych. Firma poszukuje długoterminowego partnera na zasadzie podwykonawstwa w Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Polsce, Rumunii i na Ukrainie.

Partner będący podwykonawcą powinien mieć możliwość produkcji poszukiwanych elementów w wymiarach, kształtach i grubościach zgodnych ze specyfikacjami technicznymi. Firma powinna mieć możliwość nałożenia również  lakieru na bazie wody na oparcia i siedzenia.

4.       

BRSE20190815001

Szwecja

Firma z ponad 100 letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości wiertarek, poszukuje podwykonawcy do produkcji odlewów z żeliwa szarego o małych wymiarach (3-55 kg).

Firma produkuje wiertarki z przekładnią zębatą  i poszukuje podwykonawcy z Europy Wschodniej, a zwłaszcza z Estonii, Łotwy, Litwy, Polski, Czech lub Rumunii. Poszukiwany partner powinien mieć rentowne zakłady produkcyjne i dostarczać małe odlewy z żeliwa szarego w partiach od 500 do 1000 sztuk  rocznie.

5.       

BRRU20190614001

Rosja

Firma, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji części zamiennych i sprzętu do pojazdów, obecnie poszukuje dostawców taśm odblaskowych (produkowanych w Europie) do znakowania ciężarówek i przyczep, celem zawarcia współpracy na  podstawie umowy z dostawcą.

Poszukiwana taśma ma być nałożona na bok nadwozia i tablicę, aby pojazd był lepiej widoczny w godzinach nocnych. Oczekiwane kolory taśmy - biały odblaskowy, żółty odblaskowy, czerwony odblaskowy. Każda rolka taśmy odblaskowej powinna mieć szerokość 50 mm i długość 50 metrów. Firma planuje zamówić 2000 rolek co 6 miesięcy.

Firma produkuje części samochodowe od 2010 roku. Posiada nowoczesny park maszynowy (ponad 200 jednostek), który zaopatruje produkcję w szablony, wykrojniki i inne urządzenia. Firma nieustannie pracuje nad zwiększeniem zakresu produktów.

6.       

BRSI20190724001

Slowenia

Rodzinna firma typu start-up, która opracowała aktywny hamulec mający zastosowanie w wózkach inwalidzkich,  poszukuje wykonawców części hamulcowych (większości wykonanych ze stali nierdzewnej lub aluminium), celem produkcji zgodne z dostarczonym projektem.

Firma poszukuje współpracy na zasadzie  umowy produkcyjnej z partnerami na całym świecie. Wszechstronny hamulec ułatwia poruszanie się   osobom niepełnosprawnym, np. samodzielne wchodzenie po schodach i  zboczach.

Obecnie firma produkuje dwa modele hamulców. Modele różnią się głównie kołem hamulcowym, konstrukcjami hamującymi oraz stopniem zaawansowania. Urządzenie zostało przetestowane w laboratorium testowym niemieckiego producenta wózków inwalidzkich MEYRA, gdzie przeszedł wszystkie testy i spełnił wszystkie wymagania.

7.       

BRAM20190802001

Armenia

 Firma specjalizująca się w internetowej sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do tuningu samochodów, oferuje usługi dystrybucji.

Firma planuje zwiększyć różnorodność oferowanych produktów przez sklep internetowy i poszukuje nowych partnerów w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Firma jest dystrybutorem znanych marek europejskich, amerykańskich i azjatyckich (Niemcy, USA, Rosja, Japonia, etc.).

Obecnie firma wykonuje tuning części zamiennych i akcesoriów (poszerzenie samochodu, zawieszenie pneumatyczne, zawieszenie statyczne, koła itp). Firma współpracuje tylko ze sprawdzonymi producentami części zamiennych do tuningu, które są już znane na rynku międzynarodowym i oferują najnowsze modele do tuningu samochodów.

8.       

BRSE20190904001

Szwecja

Firma sektora MŚP specjalizująca się w produkcji i sprzedaży detergentów mydlanych bez konserwantów i substancji zapachowych, wykonanych z przetworzonego roślinnego oleju kuchennego, poszukuje dostawcy przyjaznych dla środowiska i nadających się do recyklingu pojemników, które będą szczelne i zachowają płyn w formie niezmienionej. Wielkość opakowania to 450 ml, początkowe zamówienie wynosi 9000 - 10 000 sztuk. Firma planuje   zawarcie długoterminowej umowy produkcyjnej z partnerem w krajów UE. Przepis detergentu został stworzony przez przodków założyciela firmy, którzy mieszkali w górach południowej Laponii, gdzie filozofia ponownego wykorzystania istniejących zasobów była koniecznością.

9.       

BRUK20190815001

 

Wielka Brytania

Firma, która  projektuje, obsługuje  i dostarcza różnorodne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa fizycznego, poszukuje dostawców innowacyjnych produktów aby reprezentować je na rynku brytyjskim. Proponowana  jest współpraca na podstawie umowy agencyjnej lub dystrybucyjnej.

Firma jest liderem w branży bezpieczeństwa i oferuje standardowe i niestandardowe produkty i rozwiązania bezpieczeństwa zaprojektowane w celu ochrony personelu i aktywów przed zagrożeniami kryminalnymi. Firma ma szeroką bazę klientów w różnych sektorach, takich jak finanse, władze centralne i lokalne.

10.   

BRDE20190813001

Niemcy

Wiodący wydawca gier online, poszukuje pomysłowych twórców gier wieloosobowych zainteresowanych komercjalizacją swoich produktów w ramach umowy dystrybucyjnej.

Wydawca ma siedzibę w Niemczech oraz wiele lokalizacji na całym świecie. Zainteresowany jest kontaktami z twórcami gier, którzy chcieliby publikować swoje gry online na platformie firm, a nie dysponują niezbędnymi zasobami i / lub know-how, aby wprowadzić swoje gry na rynek i zwiększyć skalę działalności.

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png