Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRUK20191022001

Wielka Brytania

Start-upowa marka modowa odzieży damskiej klasy premium, z siedzibą w Yorkshire, poszukuje producentów wysokiej jakości odzieży (sukienek, tkanych topów, spódnic, odzieży wierzchniej-wełniane i kaszmirowe płaszcze, kurtki skórzane itp.) oraz innej odzieży. Marka ta planuje współpracę z producentami ubrań luksusowych (w małych ilościach) w ramach długoterminowej współpracy na podstawie umów produkcyjnych.

Obecny asortyment produkowany jest w czterech rozmiarach - UK 8, 10, 12, 14 (Euro 36, 38, 40, 42).

2.       

BRDE20191025001

Niemcy

Firma sektora MŚP, produkująca wysokiej klasy urządzenia i komponenty elektroniczne i elektryczne, poszukuje dostawcy usług produkcji elektronicznej  w Europie, na podstawie umowy o podwykonawstwo lub outsourcing.

Firma zainteresowana jest współpracą w zakresie montażu płytek obwodów drukowanych (PCB). Firma jest aktywna na całym świecie, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokopoziomowych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do zastosowań przemysłowych.

3.       

BRQA20191015001

Katar

Producent papieru z recyklingu poszukuje dostawców zużytej tektury falistej (firmy handlowe, hurtownie odpadów kartonów) z różnych krajów, celem zawarcia współpracy na podstawie umowy na dostawy.

Firma posiada najnowocześniejszy zakład w Starym Obszarze Przemysłowym o aktualnej zdolności produkcyjnej 25 000 ton rocznie, zatrudniający 250 pracowników, w tym pracowników zajmujących się  zbieraniem odpadów z  porzuconych kartonów.

4.       

BRDE20191023001

Niemcy

Firma rodzinna od 30 lat specjalizuje się w handlu  częściami zamiennymi do samochodów osobowych, ciężarówek i autobusów, ciężkiego sprzętu, materiałów dla przemysłu cementowego, a także sprzętu wiertniczego do kopalni odkrywkowych i podziemnych (części oryginalne oraz części OEM). Celem poszerzenia palety swoich produktów, firma poszukuje dostawcy części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i ciężkiego sprzętu, i  oferuje umowę na usługi dystrybucji.

5.       

BRSE20191003001

Szwecja

Sklep internetowy sprzedający produkty do domu i do rekreacji, oraz inne akcesoria (karty pamięci, gry wideo i akcesoria do telefonów komórkowych, komputerów, tabletów i laptopów), poszukuje dostawców w UE, którzy mogliby zaopatrywać ich w takie  produkty. Szukają produktów, które są małe i klasyfikowane jako akcesoria. Wymagane jest, aby dostawca miał stronę internetową z dużym asortymentem produktów (1000-10 000), które są wyświetlane ze zdjęciami i tekstem, aby firma mogła złożyć zamówienie bezpośrednio na stronie internetowej dostawcy.

Oprócz Szwecji sklepy znajdują się również w Norwegii, Danii i Finlandii. Aby utrzymać niską cenę, firma handluje dużymi ilościami, bezpośrednio.

6.       

BRRO20190912001

Rumunia

Firma specjalizująca się w produkcji szerokiego asortymentu żaluzji, poszukuje dostawców komponentów do produkcji żaluzji i markiz, celem współpracy na podstawie umowy produkcyjnej.

Firma jest szczególnie zainteresowana elementami z tworzywa sztucznego i aluminium, w tym rurami, metalowymi wspornikami, plastikowymi łańcuchami kulkowymi, plastikowymi uchwytami rur i silnikami rurowymi. Wszystkie produkty są wytwarzane pod własną marką firmy, która jest zastrzeżonym znakiem towarowym.

Portfolio produktów firmy obejmuje: rolety tekstylne, żaluzje dzienne i nocne, drewniane żaluzje, rolety rzymskie, poziome żaluzje drewniane i aluminiowe, żaluzje pionowe, zindywidualizowane drukowane rolety, rolety produkowane dla przemysłu medycznego (przy użyciu specjalnych materiałów, zapewniających, że produkty te  są ognioodporne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne).

7.       

BRAL20191007001

Albania

Firma farmaceutyczna, założona w 2009 roku poszukuje dostawców leków, suplementów, kosmetyków, ziół i wyrobów medycznych.

Firma zlokalizowana jest w Tiranie i zajmuje się importem/sprzedażą/dystrybucją/marketingiem farmaceutyków, kosmetyków, dermokosmetyków i produktów ortopedycznych, a także wyrobów medycznych.

Firma planuje zawrzeć  umowę z dostawcą  lub producentem leków: przeciwgorączkowych, przeciwbólowych, antybiotyków, antyseptycznych, stabilizatorów nastroju, środków antykoncepcyjnych, uspokajających, itd.

8.       

BRFR20190920001

Francja

Agent handlowy, sprzedający pamiątki do ogrodów zoologicznych, akwariów, jaskiń i sklepików górskich, poszukuje nowych upominków posiadających motywy zwierzęce i górskie (przytulanki, breloki, fantazyjna biżuteria, magnesy, koszulki, bielizna domowa, artykuły do ​​wystroju wnętrz itp.) celem ich  komercjalizacji na rynku francuskim. Agent oferuje wyłącznie umowę agencyjną, na zasadzie prowizji (bez umowy dystrybucyjnej).

Przedstawiciel handlowy poszukuje też naturalnych kamieni półszlachetnych (takich jak kornalina, ametyst, akwamaryn, kwarc, turkus, lapis, jaspis, tygrysie oko itp.), które mogą być sprzedawane luzem lub  jako fantazyjna biżuteria.

Agent posiada  sieć ok. 200 sklepów w całej Francji, z którymi regularnie współpracuje.

9.       

BRFR20190722001

Francja

Firma, która projektuje i dystrybuuje pełną gamę osobistego wyposażenia ochronnego  dla personelu pracującego w niebezpiecznym środowisku pracy, poszukuje dostawcy (producenta lub dystrybutora) masek ochrony dróg oddechowych z wkładami, celem współpracy na podstawie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Produkty firmy sprzedawane są użytkownikom końcowym na całym świecie za pośrednictwem sieci wyspecjalizowanych dystrybutorów.

Firma pracuje dla klientów w różnych dziedzinach przemysłu (przemysł spożywczy, ciężki, zdrowie, itp).

10.   

BRIT20191016001

Włochy

Firma sektora MŚP z 40-letnim doświadczeniem w pikowaniu i haftowaniu tkanin dla znanych marek mody produkujących odzież, torby, buty i akcesoria, poszukuje nowych producentów tkanin nie posiadających   jeszcze dystrybutorów komercyjnych we Włoszech, celem zwiększenia swojej oferty biznesowej. Firma proponuje  współpracę na podstawie umowy agencyjnej  lub umowy produkcyjnej.

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png