Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRRO20191011001

Rumunia

Firma handlowa specjalizująca się w dystrybucji pakowanych produktów spożywczych na rynku detalicznym, poszukuje nowych dostawców słodyczy i kawy w celu rozszerzenia swojego portfolio   na podstawie umów na usługi dystrybucyjne. W celu umocnienia  swej pozycji na rynku, firma poszukuje  dostawców wysokiej jakości produktów czekoladowych (tabliczki czekolady, cukierków czekoladowych, pralinek, trufli itp.), herbatników, wafli i kawy pakowanej (zarówno mielonej, jak i ziaren). Poszukiwani partnerzy mogą być albo producentami tego rodzaju produktów premium, albo detalistami, którzy mają te produkty w swoim portfolio. Firma poszukuje do długoterminowej współpracy wiarygodnych partnerów, dla których mogłaby działać jako dystrybutor na rynku rumuńskim.

2.       

BRSI20191108001

Słowenia

Firma będąca projektantem i producentem zabawek i innych produktów poprawiających zdolności poznawcze, sensoryczne i motoryczne osób starszych, osób z demencją oraz dzieci, poszukuje kontaktu z  doświadczonymi producentami, celem  zawarcia umowy produkcyjnej na swoje nowo opracowane produkty (gra planszowa, drewniana gra stołowa i drewniane, warstwowe puzzle).

Z uwagi na rosnącą ilość osób starszych w społeczeństwie, ww. produkty będą pomocne w kształtowaniu zdolności motorycznych osób starszych  i uniezależnienia ich od pomocy zewnętrznej.

3.       

BRFR20191107001

Francja

Firma sektora MŚP specjalizująca się w produkcji zamienników mleka i żywności uzupełniającej dla młodych zwierząt,  poszukuje dostawców mleka w proszku i słodkiej serwatki w proszku dla cieląt. Proszki lub surowce muszą być zgodne ze specyfikacjami technicznymi, aby mogły zostać włączone do produktów końcowych - wysokowydajnej żywności dla cieląt. Firma poszukuje długoterminowych umów z dostawcami.

4.       

BOCZ20190920001

 

Czechy

Młoda firma będąca producentem innowacyjnych narzędzi dla firm elektroenergetycznych niskiego i wysokiego napięcia, poszukuje dystrybutorów w krajach UE, celem współpracy  na podstawie długoterminowej umowy o usługi dystrybucyjne.

Firma specjalizuje się  w zakresie korytek kablowych mających zastosowanie w inżynierii lądowej,  odpowiednich dla większości systemów przechowywania kabli.

Obecnie firma działa na rynku czeskim i chciałaby rozszerzyć swoją działalność na Austrię,

Niemcy, Polskę oraz Słowację i dlatego poszukuje partnerów dystrybucyjnych do swojego systemu koryt kablowych. Partnerem powinien być hurtownik lub producent/ dystrybutor systemów koryt kablowych. Producent zapewnia wsparcie techniczne, biznesowe wraz ze szkoleniem.

5.       

BRES20191114001

Hiszpania

Dystrybutor produktów medycznych, poszukuje europejskich producentów implantów oraz materiałów chirurgicznych mających zastosowanie w leczeniu kręgosłupa, celem zawarcia umowy dystrybucyjnej z producentami europejskimi.

Firma zajmuje się dystrybucją produktów i sprzętu medycznego oraz sanitarnego (głównie instrumentów traumatologicznych) i planuje  włączyć do swojego portfolio implanty kręgosłupa.

6.       

BRRO20191111001

Rumunia

Producent ręcznie robionych kosmetyków, poszukuje dostawców opakowań kosmetycznych na podstawie umów produkcyjnych. Firma produkuje szeroką gamę w 100% naturalnych, ręcznie robionych kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. (na dzień, na noc, przeciwzmarszczkowe, po goleniu, balsamy, masła do ciała, peelingi itp). Wszystkie produkty są wytwarzane na podstawie własnych przepisów firmy.

Produkty są dostępne w różnych opakowaniach, w tym w pojemnikach szklanych, plastikowych i bezpowietrznych. Dążąc do rozszerzenia sieci dostawców, firma poszukuje międzynarodowych partnerów biznesowych, którzy są w stanie dostarczyć szklane, plastikowe i bezpowietrzne opakowania kosmetyczne celem współpracy na podstawie umów produkcyjnych.

7.       

BRDE20190916004

 

Niemcy

Mała firma produkująca lody w różnych smakach według ekskluzywnych receptur, poszukuje dostawcy linii do pakowania małych porcji o wydajności 1000 porcji na godzinę, celem zawarcia długoterminowej współpracy na podstawie umowy na dostawy.

Firma  zainteresowana jest współpracą, ponieważ nie ma wiedzy i zasobów, aby samodzielnie opracować taki obiekt, a rozwiązania dostępne na rynku są zbyt duże i nieekonomiczne do zastosowania. W ramach współpracy partner powinien zainstalować linię pakującą w siedzibie firmy i przeszkolić pracowników oraz złożyć ofertę na utrzymanie linii.

8.       

BRSK20190909001

 

 

 

Słowacja

Firma budowlana powstała w 2005 roku, zajmująca się sprzedażą i układaniem płytek, kostki brukowej i kamieni naturalnych, poszukuje dostawcy kostki brukowej - kostki granitowej lub porfirowej celem zawarcia umowy na dostawy  tego materiału.

Firma prowadzi sprzedaż płytek ściennych i podłogowych, mozaiki, kamieni naturalnych do kominków, łazienek, basenów, schodów itp.

Firma prowadzi własny sklep internetowy, aktualnie  skierowany tylko do odbiorców na rynku słowackim.

9.       

BRSE20191121001

Szwecja

Firma handlowa zajmująca się sprzedażą akcesoriów i części zamiennych do maszyn do pielęgnacji ogrodu,  poszukuje producentów kabli sygnałowych/przewodów ograniczających do robotów koszących. Firma poszukuje partnerów zainteresowanych zostaniem podwykonawcą.

Firma sprzedaje akcesoria do sprzętu ogrodniczego i krajobrazowego od 2014 roku. Tworzy własne produkty i wspiera europejskich detalistów i sieci detaliczne w tworzeniu silnych marek i grup produktów. Produkty firmy są szeroko dostępne w całej Europie i można je znaleźć w ponad 20 krajach.

10.   

BRIE20191018001

Irlandia

Mała  firma specjalizująca się w produkcji hurleyów, poszukuje dostawcy desek ciętych na wymiar, celem zawarcia współpracy na podstawie umowy na dostawy. Idealne są jesiony,  ok. 25-40 letnie, o  gładkiej korze. Firma planuje zakup desek z jesionu luzem, przyciętych na wymiar wg dostarczonej specyfikacji. Drewno nie musi być suszone.

Hurley to drewniany kij używany w renomowanych irlandzkich sportach rzucania. Mierzy od 45 do 96 cm długości, posiada spłaszczoną, zakrzywioną podstawą na końcu.

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl 

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.pngsantander_mpb2021.png