W dniach 14-18 września 2020 r. Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie zrealizowała wirtualną misję na TechCrunch w San Francisco będącą częścią projektu pn. Krakow Metropolitan Area for Business (KMA4Business) nr RPMP.03.03.01-12-0585/18-00 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Poddziałanie 3.3.1 Promocja gospodarcza Małopolski.

W TechCrunch Disrupt 2020 online wzięło udział 5 firm z Małopolski, które miały okazję uczestniczyć w tej największej imprezie start-upowej. Na 5 scenach przez 5 dni prezentowane były przełomowe technologie, którym towarzyszyły liczne dyskusje na temat wdrażania nowych technologii oraz wyznaczania nowych trendów.

Przedsiębiorcy z Małopolski mieli również okazję do nawiązywania bezpośrednich kontaktów z zagranicznymi partnerami na specjalnie zaprojektowanej przez organizatorów platformie CrunchMatch dedykowanej spotkaniom B2B.

Naszym przedsiębiorcom życzymy, aby nawiązane kontakty biznesowe zaowocowały ciekawymi projektami w przyszłości!

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png