Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.        

BRDK20160513001

Dania

Mała firma handlowa, zainspirowana wzorem nordyckim, sprzedaje produkty gospodarstwa domowego w Skandynawii. Firma poszukuje partnera z Europy do umowy produkcyjnej, który będzie produkował w jasnym i ciemnym drewnie młynki do soli i pieprzu.

2.        

BRPT20160223001

Portugalia

Firma, z ponad 5-letnim doświadczeniem w zakresie analizy technicznej, realizująca projekty z obszaru efektywności energetycznej i rozwiązań oszczędzania wody, poszukuje nowych innowacyjnych produktów (rozwiązań solarnych, wentylatorów i innych innowacyjnych itp.), w celu poszerzenia portfela ofertowego. Firma poszukuje prywatnych przedsiębiorców w celu ustalenia umowy o świadczeniu usług dystrybucyjnych.

3.        

BRRO20160330002

Rumunia

Firma z branży budowlanej poszukuje nowych dostawców/producentów materiałów budowlanych na rynku światowym. Firma jest zainteresowana zawarciem umowy o usługi dystrybucji elementów budowlanych, tj.: chodniki, kostka brukowa, ogrodzenia, obrzeża.

4.        

BRUK20160505001

Wielka

Brytania

Firma zajmująca się produkcją szerokiej  gamy 100% organicznych mieszanek przyprawowych, past curry, sosów, marynat, poszukuje producentów i dostawców organicznego chrzanu wasabi, papieru ryżowego. Oferuje współpracę opartą o umowy dystrybucyjne i produkcyjne.

5.        

BRUK20160425001

Wielka

Brytania

Dystrybutor wyrobów podłogowych poszukuje dostawców podłóg twardych, miękkich oraz akcesoriów podłogowych, w celu powiększenia swojej oferty, a także jako alternatywy dla obecnego portfela swoich produktów. Firma oferuje współpracę w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucji.

6.        

BRUK20160420001

Wielka

Brytania

Firma opracowała i opatentowała linię zabezpieczeń dotyczących skrzynek na listy oraz skrzynek pocztowych. Oferowany produkt może wyeliminować wszystkie kwestie związane z ryzykiem uszkodzenia przesyłki (pożar, włamanie, kradzież przesyłki, zalanie. Firma poszukuje certyfikowanych europejskich lub światowych producentów (cert. 9001) w celu produkcji blaszanych skrzyń, obudowy i innych elementów. Nawiąże współpracę w ramach umowy produkcyjnej.

7.        

BRPT20160509001

Portugalia

Firma poszukuje producentów nowych wyrobów, aby dostarczać je na rynek masowy. Przedmiotem zainteresowania są wszystkie rodzaje żywności niepsujących się, które należą do kategorii "wolne od" i "żywność funkcjonalna".

Firma oferuje współpracę jako przedstawiciel handlowy, ale może rozważyć działalność jako dystrybutor na rynku portugalskim. Posiada ugruntowaną sieć dystrybucji do sklepów z asortymentem zdrowotnym i sieci supermarketów w Portugalii oraz w niektórych krajach afrykańskich.

8.        

BRRU20160126003

Rosja

Firma rosyjska specjalizującą się w dostarczaniu sprzętu do fizjoterapii, rehabilitacji, terapii zajęciowej, poszukuje producentów/dostawców sprzętu medycznego w Europie w celu zawarcia umowy o świadczeniu usług dystrybucyjnych.

Firma działa jako hurtownia i detalista sprzętu medycznego, farmaceutycznego oraz dystrybutor produktów opieki zdrowotnej, poszukuje nowych  dostawców celem rozszerzenia swej oferty.

9.        

BRSI20160201001

Słowenia

Firma specjalizująca się w produktach i przyrządach, które  poprawiają zdrowie i funkcjonowanie  osób niepełnosprawnych, ułatwiają pracę w opiece nad starszymi, oferuje usługi dystrybucji wyrobów i urządzeń medycznych oraz  gadżetów. Spółka oferuje doskonałą sieć instytucji w Słowenii, które są potencjalnymi odbiorcami produktów farmaceutycznych, medycznych, sprzętu i urządzeń.

10.    

BRES20151203001

Hiszpania

Firma zajmująca się dystrybucją wszelkiego rodzaju przyrządów medycznych, sanitarnych oraz pokrewnych materiałów (np. elektrody elektrofiltrów, kardiograf, elektro-stymulator, żel do tych urządzeń, papier do nagrywania), poszukuje kontaktu z producentami urządzeń medycznych w celu rozszerzenia swojej oferty. Firma może działać jako wyłączny dystrybutor, agenta  lub  przedstawiciel w Hiszpanii.

 

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png