Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.        

BRDE20161110002

Niemcy

Młoda męska marka odzieżowa poszukuje dostawcy tkanin z Europy w celu nabycia lnu, bawełny i poliestru z certyfikatem środowiskowym. Poszukiwany rodzaj współpracy to umowa produkcyjna.

2.        

BRDE20161110001

Niemcy

Młoda męska marka odzieżowa poszukuje w Europie partnera do produkcji niewielkich ilości wysokojakościowych ubrań. Poszukiwany rodzaj współpracy to umowa produkcyjna

3.        

BRUK20161026001

Wielka Brytania

Firma specjalizująca się w projektowaniu i dystrybuowaniu produktów dziecięcych takich jak bujaki i meble, poszukuje możliwości współpracy w oparciu o umowę produkcyjną z europejską firmą , która będzie w stanie wyprodukować produkty drewnopochodne na podstawie projektów firmy brytyjskiej, i która ma doświadczenie w pracy z  giętą sklejką. Firma posiada ponad 15-letnie doświadczenie w projektowaniu i sprzedaży produktów, brytyjska firma jest chętna poszerzyć zakres produktów o meble dziecięce.

4.        

BRUK20160928001

Wielka Brytania

Przedsiębiorstwo zajmujące się zarządzaniem projektami budowlanymi pomaga swoim klientom planować, kontrolować, monitorować i raportować projekt budowlany we wszystkich aspektach. Firma poszukuje dostawców komplementarnych usług budowlanych, którzy będą współpracowali jako podwykonawcy i dołączą do rozległej sieci międzynarodowych partnerów.

5.        

BOIE20161104001

Irlandia

Firma produkuje rzemieślnicze sery kozie z mleka kóz z wolnego wybiegu na własnej farmie. Firma używa nowoczesnych metod produkcji, dzięki czemu jest w stanie produkować duże ilości sera. Mleko różnych ras oraz tradycyjne techniki produkcji nadają serowi mleczny smak i kremową konsystencję. Firma poszukuje partnerów wśród sieci hoteli, outletów spożywczych oraz firmy prowadzące usługi gastronomiczne oraz  agentów i dystrybutorów.

6.        

BRFR20161109001

Francja

Firma specjalizująca się w rozwoju i produkcji układu  napędowego statków poszukuje przedsiębiorstw będących w stanie obudowywać maszyny dla dużych   przekładni redukcyjno-nawrotnych i przekładni redukcyjnych wykonanych z żeliwa w oparciu o umowę o podwykonawstwo.

7.        

BRSG20161007001

Singapur

Firma poszukuje nowych produktów związanych ze sprzętem bezpieczeństwa takich jak drabinki z podestami i urządzenia dostępowe oraz urządzeń do obsługi i podawania materiałów. Produkty będą sprzedawane w Singapurze i południowo-wschodniej Azji w oparciu o umowę dystrybucyjną.

8.        

BRUK20161012004

Wielka Brytania

Firma prowadząca sklep internetowy z prezentami i produktami okolicznościowymi poszukuje nowych dostawców w Europie aby dodać ich produkty do swojego portfolio. Na początku współpracy dostawcy powinni być elastyczni we współpracy, dostawcy świadczący usługę bezpośredniej dostawy do klienta będą również brani pod uwagę.

9.        

BRRO20161031001

Rumunia

Firma z 10-letnim doświadczeniem w handlu nowymi i używanymi częściami zapasowymi do skuterów i motocykli szuka dostawców. W szczególności poszukiwani są producenci części zamiennych do skuterów i motocykli dla takich marek jak Aprilia, Honda, Suzuki, Peugeot, Malaguti. Partnerem mogą być też dystrybutorzy wyłączni. Firma oferuje umowę dystrybucyjną.

10.    

BRDE20161024001

Niemcy

Firma z sektora MŚP posiada doświadczenie w instalacjach elektrycznych. W związku z nowymi projektami, poszukuje podwykonawców i jest też chętna zlecić poszczególne zadania na zewnątrz - outsourcing.

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png