Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRDK20170209001

Dania

Projektant, który wprowadził kolekcję figurek wykonanych z dębu w kształcie zwierząt, poszukuje producenta podobnych produktów o bardzo wysokiej jakości, posiadającego udokumentowane doświadczenie w produkcji.

2.       

BRPT20160909001

Portugalia

Firma produkująca farby, emalie i lakiery dla budownictwa i przemysłu, w asortymencie której znajdują się również

pokrewne wyroby innych producentów, poszukuje innych produktów celem uzupełnienia oferty przedsiębiorstwa. Preferowany rodzaj współpracy – umowa dystrybucji.

3.       

BORO20161011002

Rumunia

Firma specjalizująca się w produkcji suchych i odwodnionych ziół, przypraw, nasion i chili spełniających międzynarodowe standardy jakości, poszukuje dystrybutorów międzynarodowych (importerów i hurtowników) dla przemysłu spożywczego.

4.       

BOTR20161214001

Turcja

Producent części zamiennych do hydraulicznych wierteł skalnych poszukuje partnerów w Europie (szczególnie z Niemiec, Polski, Rosji, Rumunii) w celu zawarcia umowy o świadczenie usług dystrybucji i umowy handlowej. Firma oferuje szeroką gamę części zamiennych do wierteł skalnych.

5.       

BOUK20170222003

Wielka Brytania

Firma, która opracowała i opatentowała mechaniczne narzędzie do dokręcania, mogące mieć zastosowanie w sporcie (głównie na rowerze), poszukuje partnerów, którzy mogliby wytwarzać produkt w ramach umowy produkcyjnej lub umowy licencyjnej lub alternatywnie partnerów, którzy chcieliby rozwijać produkt w ramach joint venture dla dodatkowego zastosowania w sektorze medycznym.

6.       

BOPT20161222003

Portugalia

Firma specjalizująca się w produkcji jeansu, odpowiedzialna za wszystkie etapy produkcji: od zakupu surowca do wykończenia stroju, pracuje dla znanych portugalskich i międzynarodowych marek. Obecnie firma chciałaby rozszerzyć swoją działalność na rynki zagraniczne. Przedsiębiorstwo chce nawiązać współpracę na podstawie umowy produkcyjnej w zakresie produkcji jeansu.

7.       

BRFR20170105001

Francja

Przedsiębiorstwo przemysłowe z branży gumowej szuka dostawcy niedużego sprzętu do demontażu części gumowych przylegających do metalowych. Oferowana jest umowa outsourcingowa.

8.       

BRBG20161219001

Bułgaria

Firma zajmuje się importem, dystrybucją i handlem materiałami elektrycznymi i świetlnymi. Firma posiada własną flotę transportową i oferuje swoje usługi jako pośrednik.

9.       

BRDE20170116001

Niemcy

Młoda firma sprzedająca swoje własne markowe produkty poprzez sklepy online i elektroniczne platformy handlowe poszukuje europejskich producentów do zawarcia umowy produkcyjnej w celu produkcji akcesoriów do gotowania, pieczenia i prac domowych oraz akcesoriów łazienkowych.

10.   

BRDE20170206001

Niemcy

Projektant ubrań poszukuje producenta, który jest w stanie uszyć elementy do nowej kolekcji ubrań. Producent powinien być w stanie uszyć wzory w różnych rozmiarach. Projektant poszukuje wiarygodnego partnera do długotrwałej współpracy w oparciu o umowę produkcyjną. Firma poszukuje partnerów we Włoszech, na Słowacji, w Słowenii, Polsce i Czechach.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png