Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRSI20170113001

Słowenia

Firma zajmująca się przetwórstwem herbaty i kawy, poszukuje dostawców różnorodnych składników do herbaty o wysokiej jakości w celu produkcji własnych mieszanek. Firma zainteresowana jest umową produkcyjną.

2.       

BRRU20170126001

Rosja

Producent jednoosiowych przyczep szuka dostawców części zamiennych. Firma oferuje współpracę na zasadzie umowy produkcyjnej.

3.       

BRSI20170113002

Słowenia

Firma sektora MŚP, dystrybutor różnych marek w przemyśle spożywczym i napojów, poszukuje dostawców surowców takich jak orzechy, suszone owoce, ziarna, chipsy i inne rodzaje przekąsek dla rozwoju nowych produktów pod własną marką. Firma poszukuje umowy produkcyjnej.

4.       

BRSE20170125001

Szwecja

Firma sektora MŚP działająca w sektorze higieny dentystycznej poszukuje producentów szczoteczek do zębów, past do zębów i płynów do płukania jamy ustnej pod ich własną marką i w oparciu o wzór i receptury firmy. Poszukiwani są partnerzy do umowy produkcyjnej z następujących krajów: Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Szwajcaria, Niemcy, Holandia, Polska, Estonia, Łotwa, Litwa, Irlandia, Austria, Włochy, Finlandia, Norwegia i Dania.

5.       

BRSE20170209001

Szwecja

Innowacyjna firma, która projektuje jednorazowe wyroby z włókniny dla sektora sprzedaży produktów zwierzęcych poszukuje producentów z doświadczeniem w sektorze tekstyliów (zgrzewanie ultradźwiękowe) celem zawarcia umowy produkcyjnej. Docelowe kraje to kraje bałtyckie i kraje Europy Wschodniej.

6.       

BRSE20170220001

Szwecja

Sprzedawca artykułów dziecięcych poszukuje producentów/hurtowników organicznych nietoksycznych drewnianych zabawek. Firma oferuje swoje usługi zarówno jako agent, sprzedając zabawki innym szwedzkim firmom oraz jako dystrybutor, sprzedając wyroby klientom w swoim własnym sklepie oraz online. Firma jest także zainteresowana znalezieniem producenta, który pomoże jej projektować i produkować organiczne zabawki pod ich własną marką. Docelowe kraje to: Niemcy, Polska, Turcja. Indonezja, Wietnam, Tajwan, Chiny.

7.       

BRSI20161028001

Słowenia

Firma szuka producenta innowacyjnych produktów takich jak odzież i inne akcesoria dla branży ochroniarskiej, policji, wojska itp. Firma posiada rozwiniętą sieć dystrybucyjną w Słowenii i rozszerza działalność za granicę. Firma oferuje umowę dystrybucji i sprzedaż we własnych sklepie internetowym.

8.       

BRUK20161127001

Wielka Brytania

Dystrybutor urządzeń medycznych poszukuje nowych, innowacyjnych urządzeń jednorazowego użytku używanych w chirurgii do leczenia urologicznego i ginekologicznego kobiet. Firma oferuje producentom swoje usługi jako dystrybutor.

9.       

BRUK20170201001

Wielka Brytania

Firma, która zaprojektowała nową kołyskę/łóżeczko, poszukuje partnera do produkcji. Kołyska posiada wszystkie wymagane testy zgodności ze standardami UE dotyczącymi zarówno budowy jak i materiałów. Producent musi posiadać odpowiedni system aby zachować wymagane standardy i zapewnić bezpieczeństwo przy składaniu produktu. Firma dostarczy listę standardów, które należy zachować.

10.   

BRUK20170213001

Wielka Brytania

Firma poszukuje odlewni lub huty do przygotowania stopów lutowniczych i produkcji pełnych drutów w ramach umowy produkcyjnej. Firma oferuje opatentowane cynowe stopy lutownicze, które oferują innowacyjne i unikatowe rozwiązania do łączenia komponentów opartych na węglu oraz innych metalowych części.

 

Szczegółowe informacje o ofertach:
Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie
Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków
Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png