Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRUK20170313001

Wielka Brytania

Firma zajmująca się  opracowywaniem  kontrolerów do gier, zestawów słuchawkowych, ładowarek, kabli i krzeseł do gier, poszukuje  w Polsce lub na Węgrzech producenta akcesoriów do gier i urządzeń peryferyjnych. Firma posiada  licencję  firmy Sony i innej ważnej marki w tej branży.

2.       

BRSE20170608001

Szwecja

Firma poszukuje producenta w Polsce, który może produkować zaprojektowany wózek narzędziowy.
Partnerzy powinni być biegli w obróbce CNC paneli ze sklejki i/lub cięcia laserowego CNC  i spawania laserowego CNC profili aluminiowych, a także mieć

dostęp do elementów takich jak: koła przemysłowe, szuflady na kulki, elementy elektryczne, drzwi bambusowe i opakowania kartonowe.

3.       

BRDE20161026001

Niemcy

Firma, działająca jako dostawca dla branży   motoryzacyjnej w zakresie obróbki metalu, poszukuje w Polsce lub w Czechach producenta narzędzi i firmy do procesu powlekania. Poszukiwany producent narzędzi  powinien być w stanie produkować skomplikowane narzędzia do ciężkich maszyn przemysłowych. Firma zajmująca się procesem powlekania powinna oferować powłokę lakieru katodowego (KTL) i / lub powłokę cynowo-niklową. Preferowane jest długoterminowe partnerstwo poprzez podwykonawstwo lub outsourcing.

4.       

BRNL20170717001

Holandia

Firma zajmująca się przenośnymi scenicznymi  urządzeniami elektrycznymi, poszukuje w  Polski lub Czechach  producenta  okuć metalowych celem  dostarczenia  części do obudów / muszli fortepianów / pedałów. Preferowany partner powinien specjalizować się w spawaniu, cięciu, formowaniu, obróbce skrawaniem i montażu na potrzeby umowy produkcyjnej.

5.       

BRUK20161011001

Wielka Brytania

Dystrybutor działający  w branży  odzieżowej poszukuje polskich i tureckich producentów odzieży, którzy mogą produkować odzież i artykuły plażowe składające się z toreb, ręczników i klapek. Oczekiwani producenci będą używać brytyjskich projektów i używać różnych materiałów zgodnie ze specyfikacją. Produkty będą sprzedawane pod własną marką i  wykorzystywane do budowy marki firmy.

6.       

BRFR20160126001

Francja

Firma budowlana z dobrą reputacją, specjalizująca się od 30 lat w projektowaniu urbanistycznym, poszukuje partnera portugalskiego lub polskiego, zdolnego do

wysyłania  do Francji specjalistów w zakresie brukowania ulic  (chodników,

krawężników, płyt chodnikowych, betonu)  w celu wspólnego odpowiadania na  przetargi publiczne. Partner będzie miał uprzywilejowany dostęp do rynku francuskiego i będzie współpracował z francuską firmą na terenach budowli miejskich w zachodniej części Francji. Poszukiwana jest  umowa o podwykonawstwo.

7.       

BRFR20170607001

Francja

Firma zajmująca się projektowaniem silników elektrycznych i generatorów szuka podwykonawców w tym samym sektorze, w Europie. Firma ta wykonuje produkty w różnych wariantach dostosowanych do wymagań klientów i chce poszerzyć swoje rozwiązania i fachową wiedzę.

8.       

BRHU20170530001

Węgry

Firma sektora MŚP działająca  w obszarze dystrybucji produktów związanych ze zdrowiem (urządzenia medyczne, suplementy diety), poszukuje nowych produktów w celu poszerzenia swej oferty asortymentowej głównie o nutraceutyki i urządzenia medyczne. Firma poszukuje partnerów w krajach UE i Szwajcarii

9.       

BRNL20160301002

Holandia

Marka  mody z kolekcją dla młodych kobiet poszukuje partnera produkcyjnego, który może realizować małe partie w ramach umowy o produkcję. Marka dostępna jest od dwóch lat na rynku holenderskim. Sprzedaje online ale planuje rozszerzyć  sprzedaż do holenderskich sklepów, dlatego poszukuje partnerów z sektora produkcji trwałej z siedzibą w Polsce, Portugalii, Rumunii i Bułgarii. Firma planuje  umowę dotyczącą produkcji.

10.   

BRSE20160728001

Szwecja

Firma poszukuje producentów odzieży dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych w Polsce, Estonii, na Litwie i Łotwie. Poszukiwani są producenci, którzy będą w stanie produkować niewielkie ilości i dotrzymywać terminów zamówień oraz odpowiedzialnie współpracować. Produkty będą początkowo sprzedawane w Skandynawii a później w zależności od sukcesu produktów na nowych rynkach.

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png