Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRPT20170529001

Portugalia

Firma  sektora budowlanego poszukuje nowych dostawców odpowiednich materiałów budowlanych i sprzętu takich jak domy drewniane, energia odnawialna, ekologiczne materiały budowlane w celu ukończenia nowego projektu efektywnego budownictwa. Firma poszukuje także specjalistycznych usług architektonicznych NZEB (inteligentnych budynków energooszczędnych) lub standardowych budynków pasywnych. Jest zainteresowana nawiązaniem współpracy w oparciu o umowę usługową lub umowę o podwykonawstwo.

2.       

BRRU20170124003

Rosja

Firma specjalizująca się w produkcji mebli hi-tech dla dzieci z laminowanej płyty pilśniowej, poszukuje dostawców elementów wyposażenia i akcesoriów do mebli w celu nawiązania współpracy w ramach umowy produkcyjnej.

3.       

BRRU20170206001

Rosja

Firma specjalizująca się od 2008 roku w produkcji i dystrybucji mebli biurowych i mieszkalnych, poszukuje producentów okuć meblowych i elementów wyposażenia wnętrz  w krajach UE do współpracy w ramach umowy produkcyjnej, produkuje mebli biurowych, kuchennych, do salonu i sypialni, używając jedynie materiałów przyjaznych dla środowiska

4.       

BRRO20170523001

Rumunia

Firma działająca jako dystrybutor na rynku materiałów grzewczych i wyposażenia poszukuje producentów konwencjonalnych lub innowacyjnych rozwiązań grzewczych do współpracy w oparciu o umowę dystrybucyjną.

5.       

BRSE20160728001

Szwecja

Firma poszukuje producentów ubrań dostosowanych dla osób niepełnosprawnych w Polsce, Estonii, na Litwie i Łotwie. Poszukiwani są partnerzy, którzy będą w stanie produkować małe ilości i są rzetelni biorąc pod uwagę czas produkcji i dostawy. Produkty początkowo byłyby sprzedawane w Skandynawii, jednakże firma poszukuje nowych rynków co będzie uwarunkowane rozwojem i powodzeniem produktów.

6.       

BRSE20170613001

Szwecja

Firma działająca w obszarze wystroju wnętrz poszukuje producentów szklanych cylindrów (części składowe wazonu własnego projektu). Firma poszukuje  producenta, który zaoferuje konkurencyjną cenę i będzie w stanie spełnić określone wymagania produkcyjne.

7.       

BRUK20170612001

Wielka Brytania

Firma opracowała unikatowy sposób generowania energii dla oświetlenia domowego i komercyjnego poprzez  wykorzystanie sieci bezprzewodowej, poszukuje obecnie partnera do produkcji ich urządzenia w oparciu o umowę produkcyjną lub joint venture.

8.       

BRSE20170620001

Szwecja

Firma poszukuje producenta w Europie Centralnej i Wschodniej do produkcji naturalnych środków ochrony przeciwsłonecznej opartych na trzech składnikach (wosk pszczeli, olej kokosowy, tlenek cynku). Nakład produkcyjny dla pierwszego zamówienia wyniesie 5-10,000 opakowań co równa się 150-300 litrom płynnego preparatu przeciwsłonecznego, który musi być  pakowany w opakowania po 30 ml każdy.  Mile widziane doświadczenia partnera zagranicznego w produkcji kosmetyków opartych na wosku i bez użycia konserwantów.

9.       

BRUK20170609001

Wielka Brytania

Dystrybutor specjalizujący się w produktach pielęgnacyjnych do włosów poszukuje możliwości opracowania własnej marki szamponów, odżywek i preparatów leczniczych. Firma poszukuje producentów takich artykułów w celu podpisania umowy produkcyjnej; wymagane są certyfikaty/badania potwierdzające, że produkty są bezpieczne dla ludzi i mogą być sprzedawane w Europie.

10.   

BRPT20170221001

Portugalia

Firma produkująca ekologiczny olej napędowy z olejów roślinnych, poszukuje dostawców olejów jadalnych (UCO), którzy mogą zebrać zużyty olej kuchenny z restauracji, hoteli i innych miejsc do tego przeznaczonych. Firma jest zainteresowana umową handlową lub umową dotyczącą usług dystrybucyjnych.

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png