Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.     

BRRO20170510002

Rumunia

Firma będąca  jednym z największych dystrybutorów dużych marek w sektorze materiałów budowlanych w  Siedmiogrodzie,  poszukuje producentów  ww. artykułów, zainteresowanych rozszerzeniem dystrybucji swych produktów na rynku rumuńskim. Firma oferuje swoje usługi jako dystrybutor na rynku rumuńskim. Zakres produktów obecnie sprzedawanych przez firmę obejmuje:
• chodniki (przemysłowe, gładkich, gumowe, trawne, z kamieni szlachetnych itp.)
• płytki, krawędzie (beton lub PVC - polichlorek winylu)
• cegła
• elementy ogrodzeniowe
• elementy ogrodzeniowe / schodowe
• elewacyjne ogrodzenia
• elementy dekoracyjne

2.     

BRHR20160907001

Chorwacja

Firma budowlana założona w 2011 roku, posiadająca duże doświadczenie w pracy za granicą, szczególnie w Niemczech, poszukuje podwykonawców z Węgier, Słowacji, Polski i Rumunii do prac nad instalacją wodno-kanalizacyjną, ogrzewaniem i klimatyzacją.

3.     

BRBE20170515001

Belgia

Firma zajmująca się  sprzedażą produktów dla przemysłu ogrodniczego i krajobrazowego, poszukuje  firmy metalowej, która może produkować elementy ogrodowe i krajobrazowe ze stali Corten.

4.     

BRRS20160422001

Serbia

Firma specjalizująca się w dystrybucji sprzętu oświetleniowego i elektronicznego od 1991 roku, poszukuje producentów takiego sprzętu (w tym oświetlenia LED) lub części elektrycznych i elektronicznych związanych z oświetleniem,  z Niemiec, Włoch, Austrii i Polski, za pośrednictwem umowy dystrybucyjnej. Produkty te mogłaby zostać ostatecznie zmontowana w Serbii i rozprowadzone przez spółkę na rynku serbskim i byłym jugosłowiańskim.

5.     

BRES20170322001

Hiszpania

Firma  zainteresowana jest mrożonymi produktami cukierniczymi w celu dystrybuowania ich na swoim rynku, w związku z czym poszukuje dostawców z Francji , Włoch, Polski, Belgii i Portugalii.

6.     

BRUK20170512001

Wielka Brytania

Firma specjalizująca się w dostarczaniu szerokiej gamy mebli mających zastosowanie w wymagającym środowisku, poszukuje partnera produkcyjnego celem  produkcji płaskich paneli do szafek z MDF i frontów szuflad pokrytych folią winylową oraz płaskich paneli do szafek MFC (płyty wiórowe).

7.     

BRDE20160420001

Niemcy

Firma specjalizująca się w handlu na rynku niemieckim odzieżą roboczą wiodących marek, poszukuje nowych producentów wysokiej jakości odzieży roboczej w Polsce, Macedonii, Bułgarii, Albanii i Rumunii.

8.     

BRRO20170521001

Rumunia

Firma specjalizująca się w przetwórstwie świeżych owoców i warzyw przez szybkie zamrażanie, poszukuje producentów świeżych warzyw (groch, zielona fasola, papryka, brokuły i kalafior) w celu zawarcia długoterminowej współpracy opartej na umowie o świadczenie usług dystrybucji.

9.     

BRLV20170607001

Łotwa

Firma produkująca damskie obuwie poszukuje do współpracy producentów butów skórzanych w małych ilościach w oparciu o umowę produkcyjną. Potencjalny partner powinien być w stanie dostarczyć buty o różnorodnych obcasach, wykonanych z różnych materiałów i różnej  kombinacji elementów.

10.  

BRPT20170426001

Portugalia

Firma z wyspy Madera specjalizująca się w produkcji tradycyjnych regionalnych ciasteczek i herbatników poszukuje dostawców  zmielonych przypraw takich jak: gałka muszkatołowa, goździki, anyż cynamon w celu zawarcia umowy dystrybucyjnej.

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png