Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRDE20170920002

Niemcy

Firma  branży stolarskiej specjalizująca  się w projektowaniu i produkcji mebli do wnętrz, poszukuje partnera produkcyjnego ze Słowenii, Czech, Polski, Rumunii i Bułgarii.

Firma koncentruje się na 3 typach pomieszczeń: masywnych drewnianych kuchniach, saunach z łazienką/spa oraz meblach/meblach do zabudowy do salonu, sypialni i przedpokoju.

2.       

BRNL20170821001

Holandia

Firma specjalizująca się w projektowaniu i sprzedaży hurtowej wyposażenia wnętrz sklepów na holenderskim rynku detalicznym, zainteresowana jest poszerzeniem swego portfolio produktów. Firma poszukuje producentów wyposażenia wnętrz sklepowych i komponentów, którzy są zainteresowani sprzedażą swoich produktów na rynku holenderskim. Współpraca oparta na umowie handlowej lub umowie o świadczenie usług dystrybucyjnych

3.       

BOBA20170711001

Bośnia

Firma produkująca wyroby i preparaty farmaceutyczne, m.in. wysokiej jakości olejek i hydrolizat z kocanki włoskiej (helichrysum italicum) poszukuje dystrybutorów. Jej produkty mogą być stosowane do aromaterapii, w medycynie, przemyśle kosmetycznym, są 100% organiczne i posiadają ekologiczne certyfikaty.

4.       

BORO20170921001

Rumunia

Agencja turystyczna specjalizująca się w obsłudze przyjezdnych, poszukuje partnerów zainteresowanych dodaniem Rumunii do swojego portfolio i nawiązaniem współpracy na podstawie umowy agencyjnej. Agencja posiada ponad 20 lat doświadczenia w działalności na rynku rumuńskim, znajdując się w pierwszej piątce tour operatorów w kraju i współpracując z 1300 agencjami turystycznymi.

5.       

BRRO20170425001

Rumunia

Firma sektora MŚP, które specjalizuje się w dystrybucji narzędzi i sprzętu medycznego stosowanego w radioterapii, dermatologii, laryngologii, urologii, nefrologii i ginekologii, poszukuje europejskich producentów zainteresowanych wejściem na rynek rumuński. 

6.       

BRHU20170322001

Węgry

Średniej wielkości firma założona w 2014 zajmuje się głównie hurtową sprzedażą podstawowych surowców do produkcji artykułów spożywczych, importowanych z zagranicy. Poszukuje nowych dostawców w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.  

7.       

BRHU20171026001

Węgry

Producent ziół ekstrahowanych w oleju, suplementów diety i żywności funkcjonalnej poszukuje europejskich producentów oleju tłoczonego na zimno  z nasion. Poszukiwany rodzaj współpracy to umowa produkcyjna.

8.       

BRFI20171109001

Finlandia

Lider na fińskim rynku, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elastycznych profili z gumy, elastomeru termoplastycznego (TPE) i silikonu, poszukuje  podwykonawcy w zakresie flokowania i powlekania politetrafluoroetylenu (PTFE): materiałów, maszyn, metod produkcji własnej. Poszukiwani są  partnerzy z Polski, Czech i Włoch. 

9.       

BRDE20171005001

Niemcy

Firma specjalizuje się w handlu częściami zamiennymi do samochodów osobowych, ciężarówek i autobusów, ciężkim sprzętem, dostawami dla przemysłu cementowego oraz sprzętem wiertniczym do kopalni odkrywkowych i podziemnych (części oryginalne, a także części OEM). Firma poszukuje dostawców części zamiennych do rozszerzenia swojej linii produktów i oferuje umowę o świadczenie usług dystrybucyjnych

10.   

BRAT20160804001

Austria

Firma produkuje części do wentylacji, a także zajmuje się przetwórstwem metali poszukuje firmy z branży przetwórstwa metali z doświadczeniem i odpowiednimi zasobami w obróbce blachy do produkcji komponentów dla inżynierii mechanicznej. Firma poszukuje partnera w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Polsce i Rumunii.

11.   

BRSK20170627001

Słowacja

Dystrybutor produktów odżywczych dla sportowców oraz urządzeń fitness poszukuje producenci suplementów diety w formie tabletek musujących celem rozszerzeniem swojej oferty o suplementy diety w formie tabletek musujących. Firma poszukuje partnera do współpracy w ramach umowy produkcyjnej lub dystrybucyjnej.

12.   

BRSI20171107001

Słowenia

Niewielka  firma z regionu Primorska specjalizuje się w produkcji innowacyjnych lamp LED przeznaczonych dla muzeów, do gablot, salonów, restauracji i barów. Spółka opracowuje obecnie nowe oświetlenie LED i poszukuje producenta lub dostawcy określonych profili aluminiowych typu J/U. Oferuje umowę produkcyjną. 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png