Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.      

BRBG20170608001

Bułgaria

Firma zajmująca się dystrybucją i sprzedażą samochodowych części zamiennych do samochodów europejskich, koreańskich, japońskich, ciężarówek i pojazdów specjalnych poszukuje nowych dostawców części zamiennych do aut.

2.      

BRUK20161127001

Wielka Brytania

Dystrybutor innowacyjnego sprzętu jednorazowego użytku do leczenia problemów ginekologicznych i urologicznych nawiąże współpracę z producentami lub dystrybutorami producentami sprzętu medycznego jednorazowego użytku z Polski.

3.      

BOSI20180115001

Słowenia

Firma, która opracowała i opatentowała innowacyjny lek stosowany w celu utrzymania higieny oraz leczenia schorzeń jamy ustnej poszukuje dystrybutorów. Produkt jest certyfikowany w UE, jako pierwszy oparty na aktywnych substancjach tlenowych, bez zawartości alkoholu oraz substancji chlorheksydynowych, które często prowadzą do uszkodzenia błony śluzowej. Produkt tej firmy może być stosowany przez osoby w każdym wieku, jest dostępny bez recepty.

4.      

BRRU20171221010

Rosja

Deweloper interaktywnej encyklopedii roślin i zwierząt poszukuje partnerów z branży IT, a także z dziedziny zoologii (i innych nauk), edukacji, marketingu, w celu udoskonalenia projektu w ramach umowy na usługi.  Aplikacja ma formę medium społecznościowego i jest komercjalizowana. W wyniku współpracy z programistami, content managerami, biologami i marketingowcami mają zostać poszerzone możliwości interaktywne aplikacji, struktura i wygląd strony internetowej, a także promocja na rynkach zagranicznych.

5.      

BRPT20171017001

Portugalia

Firma poszukuje producentów materiałów ściernych, takich jak biały i brązowy wytapiany korund (tlenek glinu), kulki szklane i śrut stalowy.

6.      

BRRU20171109001

Rosja

Firma handlowo-budowlana poszukuje producentów elementów metalowych, takich jak klamry, wsporniki, śruby, korpusy, ramy, tworniki celem dystrybucji w hipermarketach budowlanych w Rosji.

7.      

BRIE20170323001

Irlandia

Producent mydeł, poszukuje producentów urządzeń i produktów do wytwarzania mydeł. Firma jest producentem ręcznie robionych mydeł, do produkcji których używa m. in. oleju palmowego, oleju kokosowego, oliwy z oliwek klasy B, oleju ze słodkich migdałów i masła shea. Firma oferuje mydła w różnych wariantach zapachowych, np.: lawenda, trawa cytrynowa, goździki, rozmaryn, eukaliptus, pomarańcza. W niektórych rodzajach mydeł stosowane są dodatkowo olejki eteryczne.

8.      

BRNL20171206001

Holandia

Firma poszukuje doświadczonego producenta małych dekoracyjnych przedmiotów z ceramiki. Do zadań przyszłego partnera należeć będzie produkcja doniczek o zróżnicowanych kształtach i wielkościach. Wykonanie każdego wazonu obejmie zarówno odlew jak i ręczne łączenie elementów i wykończenie.

9.      

BRFR20180109001

Francja

Firma specjalizująca się  w termoforach i rozgrzewających  poduszkach elektrycznych poszukuje podwykonawców wodnych okładów rozgrzewających z doświadczeniem w zakresie ogrzewania wody, w tym w produkcji czajników elektrycznych.

10.   

BRFR20180220001

Francja

Firma, która projektuje i produkuje meble drewniane tapicerowane poszukuje stałego podwykonawcy z branży stolarskiej do wyrobu drewnianych ram (owalnych i prostokątnych) oraz nóg meblowych.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png