Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRCN20180712001

Chiny

Renomowana internetowa platforma zakupów poszukuje producentów kryształowej biżuterii. Sklep w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów rozszerza aktualnie swoją ofertę  i jest zainteresowany zawarciem umowy produkcyjnej. Zamawiający to firma notowana na giełdzie NASDAQ, będąca również platformą mediów internetowych i poczty email.

2.       

BRSI20180918001

Słowenia

Mała firma, zajmująca się obróbką metalu,  posiadająca ok. 25 lat tradycji w produkcji ogrodzeń z kutego żelaza, aluminium i PCV oraz drzwi wejściowych, poszukuje producentów zawiasów i zamków drzwiowych z Polski.

3.       

BOIT20180619001

Włochy

Producent działający w branży spożywczej, oferujący  typowe, sycylijskie produkty spożywcze, poszukuje dystrybutorów działających w sektorze gastronomicznym i spożywczym. Produkty można kupić osobno lub w zestawach, zawierających kompletny sycylijski posiłek na 2, 4, 6 lub 8 osób. Zestaw zawiera przystawki, pierwsze danie, drugie danie, chleb, ekologiczną oliwę z oliwek, wino i desery.

4.       

BRCZ20180606001

Czechy

Producent i dystrybutor odzieży przeznaczonej dla personelu placówek ochrony zdrowia (fartuchy chirurgiczne, bielizna pościelowa),  poszukuje producenta odzieży dla pracowników medycznych, który będzie w stanie realizować część  produkcji firmy. 

5.       

BRIL20180510001

Izrael

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w imporcie, rejestracji, promocji i dystrybucji wyrobów farmaceutycznych, poszukuje dostawców produktów w tej branży. Produkty te byłyby przeznaczone do dystrybucji w szpitalach, publicznych zakładach opieki zdrowotnej, klinikach i aptekach. Sprzedaż wyrobów odbywałaby się pod nazwą handlową reprezentowanej firmy lub pod marką własną izraelskiej firmy. Przedsiębiorstwo jest zainteresowane nawiązaniem współpracy z agencjami handlowymi i świadczeniem usług dystrybucyjnych.

6.       

BRSE20180528001

Szwecja

Firma dystrybucyjno-serwisowa z branży motoryzacyjnej, poszukuje producentów części do pick-upów i innych elementów akcesoryjnych do produkowanych aktualnie modeli pick-upów (m. in. Ford Ranger, Toyota Hilux, Nissan Navara, itd.) w celu podpisania umowy produkcyjnej. 

7.       

BRDE20180712002

Niemcy

Firma specjalizująca się w produkcji organicznych olejów roślinnych mających zastosowanie w branży spożywczej i kosmetycznej, poszukuje producentów/dostawców naturalnych certyfikowanych surowców, najlepiej nasion oleistych. Firma jest zainteresowana współpracą na zasadzie umowy agencyjnej.

8.       

BOBG20180709004

Bułgaria

Firma kosmetyczna produkująca wysokiej jakości artykuły kosmetyczne z naturalnych składników, poszukuje dystrybutorów współpracujących z aptekami, drogeriami i sklepami kosmetycznymi. Firma stosuje w produkcji  tradycyjne bułgarskie olejki eteryczne i ekstrakty ziołowe, woski roślinne, oleje, opatentowane aktywne składniki pochodzenia roślinnego z certyfikatem ECOCERT. Produkty firmy to: kosmetyki do pielęgnacji włosów, pielęgnacji skóry, higieny osobistej i pielęgnacji ciała (balsamy do ciała, oleje, mleczko kosmetyczne, kremy do twarzy, kremy do oczu, woda różana, kremy do rąk, szampony i odżywki). Produkty skierowane są do wszystkich grup wiekowych.

9.       

BRDE20180605001

Niemcy

Firma zajmująca się przetwarzaniem żywności, poszukuje producentów i dostawców mięsa, serów, wędlin, szynek i makaronów z Europy. Firma zainteresowana jest  produktami, niewykorzystanymi (np. ścinki wędlin) lub mającymi krótki termin przydatności do spożycia, w celu ich dalszego przetworzenia i sprzedaży detalicznej.

10.   

BRIE20170725001

Irlandia

Firma zajmująca się  projektowaniem luksusowej odzieży dziecięcej (wyłącznie z materiałów naturalnych oraz  tkanin oddychających), poszukuje doświadczonego producenta wysokiej jakości ubrań dla dzieci (np. kardigany, bluzki, swetry, rajstopy) z bawełny i kaszmiru w celu nawiązania długoterminowej współpracy.

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png