Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.       

BRRO20190507001

Rumunia

Firma specjalizująca się w sprzedaży ciągników i sprzętu rolniczego, poszukuje nowych dostawców/producentów takiego specjalistycznego sprzętu.

Firma planuje zawrzeć długoterminową  współpracę z partnerem  na podstawie umowy agencyjnej lub umowy o świadczeniu usług dystrybucyjnych

2.       

BRLT20190626001

Litwa

Hurtownia specjalizująca się w sprzedaży profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów oraz skóry, perfum, przyborów toaletowych oraz innych kosmetyków i szybko zbywalnych produktów konsumpcyjnych, poszukuje nowych dostawców (producentów, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych, agentów ) takich produktów dla znanych marek. Firma oferuje współpracę na podstawie umowy o świadczenie usług dystrybucji.

3.       

BRUK20190730002

Wielka Brytania

Firma o ugruntowanej pozycji, założona w 1971 roku z siedzibą w Yorkshire, poszukuje zagranicznych firm zainteresowanych sprzedażą swoich produktów na rynku  brytyjskim w branży hotelarskiej i rekreacyjnej.

Firma ta produkuje i dystrybuuje specjalistyczne produkty higieniczne, czyszczące, a także  produkty do prania i sprzątania.

Firma oferuje umowę o świadczenie usług dystrybucji zagranicznym producentom/dostawcom, którzy chcą wprowadzić pokrewne produkty na rynku brytyjskim.

Firma stara się rozszerzyć swoje portfolio produktów (głównie to produkty konsumpcyjne i jednorazowe, zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów).

4.       

BOUK20190724002

 

Wielka Brytania

Firma rodzinna, utworzona w 2004 roku, specjalizująca się w opracowywaniu i sprzedaży wysokiej jakości produktów  waniliowych na rynki B2C i B2B, zainteresowana jest sprzedażą swoich produktów na podstawie umowy dystrybucyjnej.

Oferowane produkty to m.in. strąki wanilii, nasiona wanilii, ekstrakt waniliowy i cukier waniliowy.

Główni odbiorcy produktów waniliowych to firmy z branży spożywczej i hotelarskiej (m.in restauracje i producenci usług gastronomicznych).

5.       

BRDE20190625001

Niemcy

Projektant wyrafinowanej biżuterii i akcesoriów, poszukuje dostawcy  ozdób i elementów do projektowania i produkcji biżuterii, w celu dywersyfikacji i uzupełnienia własnej oferty.

Projektant istnieje na rynku od ponad 10 lat i poszukuje dostawców takich  elementów i akcesoriów jak (w różnych kolorach): cienka skóra w wyrobach metalowych oraz wstążkach,  kauczuk naturalny, kryształ górski, perły, aksamitne wstążki.
Produkcja nie jest przemysłowa ale  indywidualna, dlatego  dostawca powinien być  w stanie dostarczyć  małe ilości oczekiwanego asortymentu (od 50 sztuk/artykuł).

6.       

POD BRDK20190708001

Dania

Firma rodzinna, która  zaprojektowała kolekcję obroży dla psów oraz innych podobnych akcesoriów, poszukuje producenta  obroży dla psów z nylonu i bawełny w Europie Wschodniej.

Firma wprowadziła własną linię wygodnych, trwałych oraz pięknie zaprojektowanych akcesoriów dla psów (obroże, smycze i chusty w różnych kolorach i wzorach). Aktualnie sprzedaż odbywa się online i za pośrednictwem specjalistycznych sklepów, firm zajmujących się pielęgnacją psów oraz  sklepów zoologicznych.

Produkty będą wykonane z nylonu lub bawełny, ze skórą oraz małymi i lekkimi aluminiowymi pierścieniami. Ilości na początku nie będą duże, ale do kolekcji zostanie dodanych więcej wzorów (początkowo ok. 300 sztuk).  Liczba ta  może  być nieco zwiększona, w zależności od ceny.

7.       

BRNL20190826001

Holandia

Firma posiadająca  doświadczenie w przechowywaniu i dystrybucji produktów spożywczych, zainteresowana jest  zakupem od producentów artykułów spożywczych, których nie można już sprzedać np. z powodu nieregularnego rozmiaru, kształtu, kończącego się terminu  przydatności, nadprodukcji lub anulowania zamówień, itp.

Firma kieruje się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i  pragnie zapobiec marnowaniu żywności, a jednocześnie zarabiać pieniądze zarówno dla siebie, jak i dla producentów.

8.       

BRJP20190624001

Japonia

Dystrybutor zaawansowanych technologicznie urządzeń,  specjalizujący się w sprzęcie wysokiej klasy, wykorzystywanym m.in. w przemyśle ciężkim i motoryzacyjnym, poszukuje w krajach UE dostawców zaawansowanych  technologii, w szczególności zautomatyzowanego systemu polerowania elektrolitycznego, narzędzi do obróbki laserowej i elipsometrii obrazowej.

9.       

BRMT20190725001

Malta

Doświadczona firma zajmująca się dystrybucją i sprzedażą produktów  medycznych i farmaceutycznych, poszukuje współpracy z producentami podobnych wyrobów, celem zawarcia umów handlowych i dystrybucyjnych.

Firma zarządza, promuje, sprzedaje i dystrybuuje szeroką i różnorodną ofertę produktów farmaceutycznych, wyrobów medycznych, leków generycznych, suplementów diety, preparatów do wstrzykiwań, szczepionek i produktów biopodobnych.

Firma może być odpowiednim partnerem dla producentów, którzy zamierzają rozszerzyć swoje rynki międzynarodowe.

10.   

BRRO20190822002

Rumunia

Sieć sklepów, specjalizująca się w sprzedaży detalicznej napojów alkoholowych, słodyczy, kawy i wyrobów tytoniowych, planuje wejść w  niszowy rynek perfum w celu rozszerzenia  asortymentu oferowanych produktów.

Firma poszukuje nowych rozwiązań, dlatego zamierza połączyć trunki z perfumami.  W tym celu zainteresowana jest współpracą z dostawcami  różnorodnych niszowych, luksusowych  perfum, które sprzedawane będą za pośrednictwem ich sklepów, wraz z napojami alkoholowymi, słodyczami, kawą i tytoniem.

Główną działalnością firmy jest dystrybucja napojów alkoholowych, znanych krajowych i międzynarodowych marek wódki, whisky, ginu, rumu, koniaku, likierów, wina i piwa, a także różnych znanych marek czekolady, słodyczy, kawa i tytoń dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png