Lp.

Oferta

Kraj

Oferta współpracy

1.        

BRIE20200305001

Irlandia

Szybko rozwijająca się internetowa firma detaliczna założona w 2017, sprzedająca pudełka, poszukuje nowych, markowych i ekologicznych rozwiązań opakowaniowych dla swoich nowatorskich pudełek subskrypcyjnych. Firma zainteresowana jest

zawarciem  umowy z partnerem na produkcję, outsourcing lub dostawy ww. produktów.

Pudełka  zawierają 10 przedmiotów pakowanych w pudełko i wysyłanych na cały świat. Produkty obejmują dobrze znane irlandzkie potrawy, takie jak cukierki, czekolada, ciastka, sosy i mieszanki żywności. Produkty zawierają również nowatorskie prezenty, takie jak książki, kubki, ściereczki.

2.        

BRRU20200213004

 

Rosja

Producent złączek rurowych poszukuje dostawców różnych materiałów (stal, żeliwo, tworzywa sztuczne) celem produkcji swoich wyrobów.

Firma została założona w 2003 roku i tworzy zaawansowany technologicznie zawór kulowy z metalową uszczelką, przeznaczony do pracy w warunkach dużych obciążeń termicznych w elektrowniach jądrowych. Firma poszukuje wiarygodnych dostawców różnych metalowych łączników rurowych (nakrętki, pokrywy, elementy przednie, zespół napędowy) do produkcji zaworów i zawarcia umowy z dostawcą.

Firma jest jednym z wiodących producentów złączek rurowych w Rosji, wytwarzającym do 50 tysięcy produktów rocznie.

3.        

BRRU20200214004 

Rosja

Producent elektrozaworów niezbędnych w technologii olejowej, poszukuje dostawców mosiądzu, miedzi, tworzyw sztucznych i nylonu celem zawarcia współpracy na podstawie umowy na dostawy.

Firma posiada siedzibę w  Moskwie i  została założona w 1994. Produkuje elektrozawory z wykorzystaniem technologii jednoczesnego oddzielnego działania. Zawory te są szeroko stosowane w przemyśle naftowym i gazowym.

4.        

BRQA20200318001

 

Katar

Zakład farmaceutyczny, produkujący antyseptyki, syropy, kremy i maści, poszukuje dostawcy alkoholu etylowego  99,9%, celem zawarcia długoterminowej współpracy na podstawie umowy na dostawy. Firma  kieruje się polityką jakości, która stanowi podstawę jej codziennej działalności.

Posiada najnowsze osiągnięcia techniczne i naukowe w branży farmaceutycznej, tworzy ambitną współpracę techniczną za pośrednictwem strategicznych partnerów na całym świecie.

5.        

BRRO20190607001

Rumunia

Firma specjalizująca się w wytwarzaniu ręcznie robionych produktów kosmetycznych, przy użyciu aktywnych, naturalnych składników, poszukuje dostawców szklanych pojemników  o różnych rozmiarach, celem współpracy na podstawie umów produkcyjnych.

Firma specjalizuje się w tworzeniu receptur kosmetycznych i wytwarzaniu produktów kosmetycznych z aktywnymi naturalnymi składnikami, skierowanych zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Portfolio produktów firmy obejmuje m.in. takie produkty jak: kremy, serum do nawilżania i codziennej pielęgnacji, masła do ciała, olejki kosmetyczne do nawilżania i codziennej pielęgnacji.

Wymagane pojemniki obejmują: słoiki, butelki z pompką, butelki szklane z akcesoriami (np. zakrętki do butelek).

6.        

BRRU20200213005

Rosja

Firma produkująca zmodernizowane, uniwersalne tokarki do śrub, poszukuje niezawodnych dostawców różnych, wysokiej jakości produktów z metalu (śrub metalowych, nakrętek, śrub, gwintów, a także łożysk) niezbędnych do produkcji precyzyjnych tokarek, celem zawarcia współpracy na podstawie umowy z dostawcą.

Park maszynowy zakładu posiada ponad 200 jednostek wyposażenia technologicznego, które umożliwiają wykonywanie precyzyjnej obróbki dużych półfabrykatów odlewniczych, obróbkę kół zębatych, wykańczanie bardzo precyzyjnych operacji szlifowania na powierzchniach wrzecion, wałów, kół zębatych, wiercenie z dużą precyzją.

7.        

BRSK20200107001

Słowacja

Młoda i szybko rozwijająca się firma, sprzedająca sportowe produkty żywieniowe i różne urządzenia fitness za pośrednictwem swoich sklepów internetowych na Słowacji i w Czechach, poszukuje dostawców 100%  soku z imbiru i cytryny, celem rozszerzenia swojego portfolio. Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z   wiarygodnymi partnerami z UE celem zawarcia długoterminowej umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Firma planuje zakup większych opakowań do dalszego przetwarzania, lub wstępnie zapakowanych mniejszych opakowań do sprzedaży detalicznej i hurtowej pod własną marką. Dostarczone soki powinny mieć określone właściwości zdefiniowane w specyfikacji technicznej.

8.        

BRES20200304001

Hiszpania

Firma zajmująca się dystrybucją produktów i sprzętu medycznego oraz sanitarnego (wykorzystywanych głównie w traumatologii), poszukuje europejskich producentów tytanowych implantów kręgosłupa oraz tytanowej protezy kolana i biodra, zainteresowanych podpisaniem umów dystrybucyjnych.

Firma powstała w 2017 r. została założona przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem w sektorze medycznym i sanitarnym. Firma wyróżnia się na tle innych dystrybutorów usługami posprzedażnymi, które zapewniają klientom bardzo szczegółową obsługę techniczną, która obejmuje nawet fizyczną obecność na sali operacyjnej, gdy jest to wymagane.

9.        

BRRU20200213006

Rosja

Firma badawczo-produkcyjna z Perm,  założona w 2007 roku,  produkująca uniwersalne urządzenia grzewcze z katalitycznym spalaniem paliwa, poszukuje nowych dostawców wyrobów metalowych (nakrętki, kratki wentylacyjne, wymienniki ciepła) o wysokich właściwościach ognioodpornych. Firma planuje zawrzeć długoterminową umowę na dostawy z partnerami zagranicznymi.

Firma posiada kompetencje w zakresie ogrzewania obiektów produkcyjnych, procesów technologicznych, dostarczania ciepłego powietrza do kopalni itp. Opracowuje szeroką gamę przemysłowych agregatów grzewczych bezpośredniego i pośredniego ogrzewania o mocy od 40 kW do 20 MW.

10.    

BRRU20200213002

Rosja

Firma założona w 1925 roku, zajmująca się produkcją różnego rodzaju mebli do biur, hoteli, recepcji, mieszkań, szkół, kompleksów sportowych, muzeów, przedsiębiorstw handlowych, jednostek wojskowych  oraz mebli ulicznych, poszukuje dostawcy sprzętu i wyposażenia do mebli (w tym zamków, uchwytów itp.), celem zawarcia współpracy na podstawie umowy na dostawy. Zamki, zawiasy, uchwyty powinny być wykonane z miedzi, mosiądzu, drewna. Uchwyty meblowe powinny mieć mechanizm obrotowy. Zamki do drzwi powinni być wykonane z niklu, aluminium i stali. Zawiasy muszą być kątowe, uniwersalne ze specjalnym samozamykaczem.

 

Szczegółowe informacje o ofertach:

Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie

Ul. Floriańska 3, 31-019 Kraków

Tel. 48 12 428 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png