Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Skandynawia – zasady realizacji usług oraz współpracy handlowej – aspekty prawno-gospodarcze”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 25 września 2019 r. o godz. 9.30.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Najnowsze zmiany w podatku VAT”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 8 października 2019 r. o godz. 9.30.  

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie przyłączyła się do 54 organizacji pracodawców, które wystosowały do premiera Mateusza Morawieckiego apel w sprawie utrzymania limitu składek na ZUS. Rząd w projekcie budżetu na 2020 rok założył jego zniesienie.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Znakowanie produktów żywnościowych na Jednolitym Rynku UE”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 10 października 2019 r.  

6 września 2019 r. Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa zorganizowały w siedzibie UMK spotkanie w formule „Okrągłego Stołu”, które dotyczyło problematyki zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie, Ambasada Łotwy w Polsce oraz Konsul Honorowy Łotwy w Krakowie, serdecznie zapraszają przedsiębiorców na trójstronne spotkanie w formie Business Mixer dotyczące możliwości nawiązania współpracy na rynku Łotewskim.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngkongres_msp_logo.pnglogo_cam.jpgparp.png