Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował specjalny Newsletter ZUS dla Biznesu, opisujący w sposób praktyczny regulacje wchodzące w skład Tarczy Antykryzysowej.

Wszystkim Członkiniom Loży Kobiet Biznesu przypominamy, iż spotkania Loży odbywają się on-line w każdy drugi czwartek miesiąca o godzinie 16:00.

W tym miejscu publikować będziemy wszelkie informacje, komunikaty oraz oferty firm członkowskich IPH. Prosimy o kontakt w celu dodania ogłoszenia. Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku.

Przygotowaliśmy dla Państwa opracowanie dotyczące tarczy antykryzysowej. W naszym opracowaniu znajdziecie Państwo usystematyzowane informacje wraz z przydatnymi linkami.

W związku ogłoszeniem przez WHO stanu pandemii oraz z wprowadzeniem przez Ministra Zdrowia stanu epidemicznego w Polsce, zgodnie z ustawą o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, IPH w Krakowie podjęła decyzję dotyczącą ograniczenia bezpośrednich kontaktów z klientami. Biuro Legalizacji dokumentów eksportowych w dniach 9-10.04.2020 r. będzie nieczynne.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngkongres_msp_logo.pnglogo_cam.jpgparp.png