Kancelaria Prawna „Vertex Securing” i „ACCESS Szkolenia” zapraszają na bezpłatne szkolenie online „Sukcesja firm – planowanie spadkowe”.

„Święta godne, a nie głodne” pod takim hasłem odbywa się kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności koordynowanej w Krakowie i Małopolsce przez Bank Żywności w Krakowie.

Urząd Miasta Krakowa oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w „V KRAKOWSKIM KONGRESIE TURYSTYKI MEDYCZNEJ: NOWE WYZWANIA, NOWE PERSPEKTYWY”, który odbędzie się online w dniu 2 grudnia 2020 r. w godz. 11.00 - 16.00.

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia wideorelacji z obchodów Jubileuszu 170 – lecia powstania Izby Przemysłowo- Handlowej w Krakowie, który przypada w 2020 roku.

W 2020 roku przypada Jubileusz 170 – lecia powstania Izby Przemysłowo- Handlowej w Krakowie. Prezydent Krakowa, prof. Jacek Majchrowski przesyła do wszystkich Członków oraz Sympatyków Izby swoje życzenia jubileuszowe.

Jak co roku Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie przyznała wyróżnienie z cyklu „ Kultura-Media-Biznes”. KMB to spotkanie, na którym corocznie przyznawana jest nagroda dla osoby ze świata kultury za pełne pasji działania, które przez swoją nieszablonowość i atrakcyjność przyczyniają się do promocji Krakowa i budowania wspaniałej krakowskiej atmosfery.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png