Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym nt. „Obowiązki przedsiębiorców w zakresie opakowań wprowadzanych do obrotu w Niemczech - niemiecka ustawa o opakowaniach (VerpackG)”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 16 kwietnia 2019 r. o godz. 11.00.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Eksport produktów kosmetycznych poza terytorium Unii Europejskiej – wybrane zagadnienia”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 3 kwietnia 2019 r. o godz. 9.30.

Firma członkowska IPH Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zaprasza na komercyjne szkolenie z zakresu oceny wdrożenia Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 27 marca 2019 r. o godz. 9.00.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Zarządzanie odpadami opakowaniowymi w MŚP w świetle prawa UE i polskiego – 2019 r.”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 4 kwietnia 2019 r.

Izba Przemysłowo-Handlowa i Urząd Miasta Krakowa serdecznie zapraszają na spotkanie  z przedstawicielem firmy Emaar Hospitality Group ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W trakcie spotkania będą mieli Państwo okazję do zapoznania się z możliwościami współpracy gospodarczej z ZEA, w tym nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem światowego lidera branży hotelarskiej na Bliskim Wschodzie.

China_IPR.pngEEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png